//
Alajos névnap

VESC: hatodik derbi, hatodik diadal

2021. február 15. 11:45
A VESC női röplabda csapata hétvégén sorozatban hatodik győzelmét gyűjtötte be az NB II nyugati A csoportjában a házigazda SzoESE elleni mérkőzésen.

Városunk női röplabda alakulata, a Szokolikné Kalmár Judit vezette VESC vasárnap Szombathelyen készült bizonyítani. A SzoESE otthonába egyértelműen győzelmi szándékkal utaztak a bakonyi hölgyek.

Ismét nyert a VESC (archív fotó)Ismét nyert a VESC (archív fotó)

Izgalmas mérkőzés zajlott, de az első, majd a második negyedben végig a VESC irányított. A vendég hölgyek mindkét szettben győzelmet is arattak. A harmadik felvonást igaz, behúzta a vendéglátó, de a Kalmár-tanítványok ezt követően rendezték soraikat, végül pedig 3-1-es győzelmet arattak.

Ezzel a győzelemmel a bajnokság alapszakaszát veretlenül nyerte meg a VESC, amely hamarosan a rájátszásban is bizonyíthat majd.

Női röplabda NB II Nyugati A csoport, 18. forduló:
SzoESE–VESC 1-3 (17-25, 19-25, 25-22, 18-25)
ELTE Egyetemi Központ, zárt kapuk mögött.

Tabella forrása: hunvolley.infoTabella forrása: hunvolley.info

Szalai Csaba
röplabda Női röplabda NB II, 2020/2021 helyosztó 2021. május 22. 16:00 Veszprém, Egyetemi Tornacsarnok VESC PTE TTK 3-0
röplabda Női röplabda NB II, 2021/2021 osztályozó 2021. május 15. 16:00 Pécs, TTK Tornacsarnok PTE-PEAC VESC 0-3
röplabda Női röplabda NB II döntő, 2020/2021 2. 2021. május 8. 19:00 Budapest, Honvéd Csarnok Kispest SE VESC 3-1