12°C
12°C

Rekordok versenyen kívül

2021. február 20. 10:48
Meglepően jó eredményeket, egyéni rekordokat ért el a Balaton Úszó Klub Veszprém csapata a Fejér megyei körverseny első fordulójában.

Február 13-án rendezték meg a Fejér megyei úszó körverseny első fordulóját Dunaújvárosban a megye klubjainak, ahol a Balaton Úszó Klub Veszprém tagjai – versenyen kívül – is rajtkőre állhattak.

Balról jobbra: Horváth Miklós, Straszewski Péter, Pungor Lia, Hidvéghy Hanna, Bogdán Léna, Pálmai András, Pfaff Bálint, hátul: Kapus Zsófia, Straszewski MártonBalról jobbra: Horváth Miklós, Straszewski Péter, Pungor Lia, Hidvéghy Hanna, Bogdán Léna, Pálmai András, Pfaff Bálint, hátul: Kapus Zsófia, Straszewski Márton

Vattai András edző csoportjának célja az oktatásban eddig megszerzett tudás versenyhelyzetben való szabályos alkalmazása volt.

Meglepően jó eredmények, egyéni rekordok születtek azoknál, akik korábban már vettek részt úszóversenyen, de az első megmérettetésükön indulók is kitűnően helyt álltak. A napot az összeszedettség és fegyelmezettség mellett a jó hangulat és nagy motiváció jellemezte, a gyerekek élménnyel, tapasztalattal és sok inspirációval térhettek haza