Zsolt, Leó névnap

Először kapott ki az idényben a VESC

2021. március 7. 12:29
A VESC női röplabdacsapata szoros küzdelemben maradt alul a Palota VSN otthonában szombaton az NB II Nyugati csoportjának felsőházi rájátszásában.

Harmadik fordulójához érkezett hétvégén a női röplabda NB II mezőnye. A nyugati csoport felsőházában szereplő, a bajnokságban eddig hibátlan mérleget produkáló VESC a fővárosi Palota VSN vendége volt szombaton.

A házigazda kezdte jobban az összecsapást: a budapestiek az első szettet 25-19-re nyerték. Szokolikné Kalmár Judit csapata azonban fürgén rendezte sorait, a második szettet így könnyedén magukénak tudhatták a bakonyiak (17-25).

Szoros küzdelem után maradt alul a VESC (archív fénykép)Szoros küzdelem után maradt alul a VESC (archív fénykép)

A harmadik és a negyedik felvonásban roppant izgalmas játszma folyt: fej-fej mellett haladtak a felek, de a döntő pillanatokban a vendéglátók akarata érvényesült. A VESC szettek tekintetében végül 3-1-re alulmaradt; a veszprémiek első vereségüket jegyezték a kiírásban.

Női röplabda NB II Nyugati csoport felsőházi rájátszás, 3. forduló:
Palota VSN-VESC 3-1 (25-19, 17-25, 27-25, 25-22)
Budapest, Károly Róbert Szakközépiskola, zárt kapuk.

Szalai Csaba
röplabda Női röplabda NB II Nyugat rájátszás, 2020/2021 1. 2021. április 17. 16:00 Veszprém, Egyetemi Tornacsarnok VESC SZoESE
röplabda Női röplabda NB II Nyugat rájátszás, 2020/2021 6. tegnap 16:00 Veszprém, Egyetemi Tornacsarnok VESC Palota VSN 3-1
röplabda Női röplabda NB II Nyugat felsőház, 2020/2021 5. 2021. március 20. 17:00 Szombathely, Haladás Sportkomplexum Haladás VSE VESC 3-0
röplabda Női röplabda NB II Nyugat felsőház, 2020/2021 4. 2021. március 14. 15:00 Szombathely, ELTE Savaria Egyetemi Központ SZoESE VESC 0-3