//
Levente, Irén névnap

Mindhárom szettben alulmaradt a VESC

2021. március 20. 19:43
Városunk női röplabdacsapata 3-0-s vereséget szenvedett a szombathelyi Haladás otthonában szombaton az NB II felsőházi rájátszásának ötödik fordulójában.

Szombathelyen készült győzelmet aratni szombaton a VESC női röplabdacsapata, amely a Haladás vendégszeretetének örvendett az NB II Nyugati csoport felsőházi rájátszásnak soron következő fordulójában.

A házigazda már a találkozó első szettében mozgósította minden erejét: a Szokolikné Kalmár Judit vezette veszprémieknek nem sikerült felvenni a ritmust vendéglátóikkal (25-17). A második felvonásban már ébredezett a Veszprém, de a Haladás így is könnyedén behúzta a szettet (25-21).

Pont nélkül tértek haza a veszprémiek (archív fotó)Pont nélkül tértek haza a veszprémiek (archív fotó)

A harmadik, egyben utolsó játékrészben a bakonyiak hatalmas küzdeni akarásról tettek tanúbizonyságot, kiélezett küzdelemben azonban ezt a szettet (26-25), és egyúttal a mérkőzést is elveszítették.

Női kézilabda NB II Nyugat felsőházi rájátszás, 5. forduló:
Haladás-VESC 3-0 (25-17, 25-21, 26-25)
Szombathely, ELTE Sportközpont, zárt kapuk.

Szalai Csaba
röplabda Női röplabda NB I Liga 5-8., 2021/2022 6. 2022. május 8. 17:00 Veszprém, Táncsics Mihály Szakgimnázium CoreComm-VESC Eötvös DSE 3-1
röplabda Női röplabda NB I Liga 5-8., 2021/2022 5. 2022. május 1. 19:00 Budapest, Szent Gellért Sportcsarnok Kispest CoreComm-VESC 3-1
röplabda Női röplabda NB I Liga 5-8., 2021/2022 4. 2022. április 24. 18:00 Jászberény, Bercsényi úti csarnok Jászberény CoreComm-VESC 3-2