//
Ivett névnap

Mindhárom szettben alulmaradt a VESC

2021. március 20. 20:43
Városunk női röplabdacsapata 3-0-s vereséget szenvedett a szombathelyi Haladás otthonában szombaton az NB II felsőházi rájátszásának ötödik fordulójában.

Szombathelyen készült győzelmet aratni szombaton a VESC női röplabdacsapata, amely a Haladás vendégszeretetének örvendett az NB II Nyugati csoport felsőházi rájátszásnak soron következő fordulójában.

A házigazda már a találkozó első szettében mozgósította minden erejét: a Szokolikné Kalmár Judit vezette veszprémieknek nem sikerült felvenni a ritmust vendéglátóikkal (25-17). A második felvonásban már ébredezett a Veszprém, de a Haladás így is könnyedén behúzta a szettet (25-21).

Pont nélkül tértek haza a veszprémiek (archív fotó)Pont nélkül tértek haza a veszprémiek (archív fotó)

A harmadik, egyben utolsó játékrészben a bakonyiak hatalmas küzdeni akarásról tettek tanúbizonyságot, kiélezett küzdelemben azonban ezt a szettet (26-25), és egyúttal a mérkőzést is elveszítették.

Női kézilabda NB II Nyugat felsőházi rájátszás, 5. forduló:
Haladás-VESC 3-0 (25-17, 25-21, 26-25)
Szombathely, ELTE Sportközpont, zárt kapuk.

Szalai Csaba
röplabda Női röplabda NB II döntő, 2020/2021 2. 2021. május 8. 19:00 Budapest, Honvéd Csarnok Kispest SE VESC
röplabda Női röplabda NB II döntő, 2020/2021 1. 2021. május 2. 16:00 Veszprém, Egyetemi Tornacsarnok VESC Kispest SE 0-3
röplabda Női röplabda NB II Nyugat rájátszás, 2020/2021 1. 2021. április 16. 19:00 Veszprém, Egyetemi Tornacsarnok VESC SZoESE 3-0
röplabda Női röplabda NB II Nyugat rájátszás, 2020/2021 6. 2021. április 10. 16:00 Veszprém, Egyetemi Tornacsarnok VESC Palota VSN 3-1