2021. október 26.
//
Dömötör névnap

VLS: vereség a listavezetőtől

2021. április 11. 18:35
A Practical VLS 3-0-ra alulmaradt az éllovas, a fővárosi III. Kerület otthonában a labdarúgó NB III nyugati csoportjának vasárnap délutáni mérkőzésén.

Kemény ütközet várt Pető Tamás csapatára a harmadosztályú labdarúgó-bajnokság huszonnyolcadik fordulójában: a tabella harmadik pozícióját elfoglaló Practical VLS a szombaton a listavezető III. Kerület otthonába látogatott.

Az első húsz percben kiegyenlített játék folyt a pályán, ezt követően azonban a házigazda kihasználta a veszprémi együttes megingását. Pár percen belül háromszor is eredményes volt Kemenes Szabolcs alakulata (29. perc: 3-0). 

Ezúttal elmaradt a VLS-bravúr (archív fénykép)Ezúttal elmaradt a VLS-bravúr (archív fénykép)

A pihenőig már nem változott a részeredmény. A szünetet követően magabiztosan védekezett a VLS, de hiába próbélkozott, támadásban nem tudta értékesíteni lehetőségeit a bakonyi csapat. Több gól pedig egyik oldalon sem esett a találkozón (végeredmény: 3-0).

A VLS legközelebb szerdán 15 órakor lép pályára, amikor is a Tatabányát fogadja majd hazai pályán.

Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 28. forduló:
III. Kerület–Practical VLS 3-0 (3-0)
Budapest, III. Kerületi Sportközpont, zárt kapuk.
III. Kerület: Jeszenszky – Szalai, Erdei, Bori (Rédei), Tóth K., Opavszky, Kokenszky (Balogh), Tamási (Fazekas), Borvető (Rajczi), Remili (Czvitkovics), Rabatin.
Vezetőedző: Kemenes Szabolcs.
Practical VLS: Héninger – Varga Á., Dobsa (Gulyás), Somogyi, Gunther, Kovács D., Rédling, Gálfi, Babos (Keresztes), Vass, Csorba.
Vezetőedző: Pető Tamás.
Gólszerzők: Borvető 22., Erdei 27., Remili 29.

Simon Dani
Kovács Bálint
Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022
M GY D V LG KG GK P
1. Zugló 14 11 2 1 30 11 19 35
2. Mosonmagyaróvár 14 10 2 2 35 11 24 32
3. Practical VLS 13 9 2 2 22 6 16 29
4. ETO Akadémia 13 7 4 2 24 11 13 25
5. Gyirmót II. 14 6 2 6 30 29 1 20
6. Érd 13 6 2 5 23 22 1 20
7. Kelen SC 14 5 5 4 20 21 -1 20
8. Fehérvár II. 14 5 5 4 13 16 -3 20
9. Pápa 14 5 4 5 16 15 1 19
10. Tatabánya 14 4 7 3 16 12 4 19
11. Sopron 14 5 3 6 14 16 -2 18
12. Bicske 14 4 6 4 15 17 -2 18
13. Nagykanizsa 14 5 1 8 19 31 -12 16
14. Puskás II. 14 3 7 4 17 16 1 16
15. Kaposvár 13 4 3 6 10 12 -2 15
16. Komárom 14 4 3 7 20 25 -5 15
17. Balatonfüred 14 4 3 7 20 27 -7 15
18. ZTE II. 14 3 5 6 16 23 -7 14
19. Gárdony 14 2 2 10 14 25 -11 8
20. Andráshida 14 1 2 11 14 42 -28 5
Utolsó módosítás: 2021. október 24. 20:47
Események
Sportág Sorozat F. Időpont Helyszín P. csapat V. csapat E.
következő események betöltése
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 16. 2021. november 7. 13:00 BVSC Stadion BVSC Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 9. 2021. november 3. 13:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS ETO Akadémia
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 15. 2021. október 31. 11:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Kaposvár
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 14. 2021. október 24. 13:00 Andráshida, Sportpálya Andráshida Practical VLS 0-4
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 13. 2021. október 20. 13:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Balatonfüred 3-1
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 12. 2021. október 16. 13:00 Tatabánya, Városi Stadion Tatabánya Practical VLS 1-2
előző események betöltése

További cikkek