2021. október 26.
//
Dömötör névnap

Továbbra is dobogón a VLS!

2021. április 14. 19:51
A Practical VLS 1-0-s győzelmet aratott a vendég Tatabánya ellen szerdán a III. osztályú labdarúgó-bajnokság huszonkilencedik fordulójában.

Hétközi megmérettetésre készült szerdán megyeszékhelyünk férfi labdarúgócsapata, a Practical VLS. A Pető Tamás vezette veszprémiek szerdán a Tatabánya alakulatát látták vendégül a Városi Stadion zárt kapui mögött.

Az első játékrész kiegyenlített játékot hozott, valódi lehetőség azonban egyik oldalon sem alakult ki (félidei állás: 0-0).

Továbbra is dobogón a VLS! (archív fénykép)Továbbra is dobogón a VLS! (archív fénykép)

Nem úgy, mint második játékrészben: a rutinos Nagy Richárd révén megszerezte a vezetést a VLS, az egygólos előny pedig a mérkőzés végéig kitartott (végeredmény: 1-0).

Sikerével megőrizte hazai veretlenségét a Veszprém. Pető Tamás együttese továbbra is az NB III nyugati csoportjának harmadik helyén áll. A VLS legközelebb vasárnap lép pályára, amikor is a Nagyatád vendége lesz.

Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 29. forduló:
Practical VLS–Tatabányai SC 1-0 (0-0)
Veszprém, Városi Stadion, zárt kapuk mögött.
Practical VLS: Héninger – Dobsa, Gulyás, Major, Gálfi, Somogyi, Gálfi, Csorba (Keresztes, 55.), Nagy (Rápó, 83.), Rédling, Vass.
Vezetőedző: Pető Tamás.
Tatabányai SC: Kunsági – Árvai, Kovács, Krupánszki, Soltész, Kocsis, Klausz (Víg, 63.), Németh (Szabó, 85.), Farkas (Kovács, 75.), Székely, Katona. Vezetőedző: Bekő Balázs.
Gólszerző: Nagy Richárd (71.)

Simon Dani
Kovács Bálint
Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022
M GY D V LG KG GK P
1. Zugló 14 11 2 1 30 11 19 35
2. Mosonmagyaróvár 14 10 2 2 35 11 24 32
3. Practical VLS 13 9 2 2 22 6 16 29
4. ETO Akadémia 13 7 4 2 24 11 13 25
5. Gyirmót II. 14 6 2 6 30 29 1 20
6. Érd 13 6 2 5 23 22 1 20
7. Kelen SC 14 5 5 4 20 21 -1 20
8. Fehérvár II. 14 5 5 4 13 16 -3 20
9. Pápa 14 5 4 5 16 15 1 19
10. Tatabánya 14 4 7 3 16 12 4 19
11. Sopron 14 5 3 6 14 16 -2 18
12. Bicske 14 4 6 4 15 17 -2 18
13. Nagykanizsa 14 5 1 8 19 31 -12 16
14. Puskás II. 14 3 7 4 17 16 1 16
15. Kaposvár 13 4 3 6 10 12 -2 15
16. Komárom 14 4 3 7 20 25 -5 15
17. Balatonfüred 14 4 3 7 20 27 -7 15
18. ZTE II. 14 3 5 6 16 23 -7 14
19. Gárdony 14 2 2 10 14 25 -11 8
20. Andráshida 14 1 2 11 14 42 -28 5
Utolsó módosítás: 2021. október 24. 20:47
Események
Sportág Sorozat F. Időpont Helyszín P. csapat V. csapat E.
következő események betöltése
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 16. 2021. november 7. 13:00 BVSC Stadion BVSC Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 9. 2021. november 3. 13:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS ETO Akadémia
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 15. 2021. október 31. 11:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Kaposvár
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 14. 2021. október 24. 13:00 Andráshida, Sportpálya Andráshida Practical VLS 0-4
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 13. 2021. október 20. 13:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Balatonfüred 3-1
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 12. 2021. október 16. 13:00 Tatabánya, Városi Stadion Tatabánya Practical VLS 1-2
előző események betöltése

További cikkek