2021. május 9.
//
Gergely névnap

A Puskást is felülmúlta a VLS

2021. április 28. 19:53
A házigazda Practical VLS nagyszerű második félidőt produkálva 3-1-re múlta felül a Puskás Akadémia tartalékcsapatát a labdarúgó NB III hétközi fordulójában.

Vérbeli rangadónak adott otthont szerdán a veszprémi Városi Stadion: a Practical VLS az élvonalban jeleskedő Puskás Akadémia tartalékcsapatát látta vendégül a labdarúgó NB III nyugati csoportjának harminckettedik fordulójában.

Hazai oldalról döcögősen vette kezdetét a találkozó: a vendég alakulat Gruber révén vezetést szerzett (29. perc: 0-1). A Practicalnak pedig a szünet előtt már nem sikerült egalizálni.

Továbbra is dobogón a veszprémiek! (archív fénykép)Továbbra is dobogón a veszprémiek! (archív fénykép)

A második felvonásban fürgén rendezte sorait a VLS: feljavult a játék minősége, és a befejezések tekintetében sem akadt probléma. A rutinos Nagy Richárd előbb kiegyenlített, nem sokkal később pedig ismét betalált (86. perc: 2-1). Sőt, a ráadásban még Major is eredményes volt, így a VLS magabiztos, 3-1-es sikert aratott.

A Practical így már több mint egy éve őrzi hazai veretlenségét. A veszprémiek legközelebb vasárnap lépnek pázsitra, amikor is a megyei nagy rivális Balatonfüred otthonába látogatnak majd.

Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 32. forduló:
Practical VLS–Puskás Akadémia II. 3-1 (0-1)
Veszprém, Városi Stadion, zárt kapuk mögött.
VLS: Deczki – Dobsa, Gulyás (Babos, 58.), Major, Pavlitzky (Schőnig, 37.), Somogyi, Bakó (Keresztes, 53.), Gunther, Nagy, Rédling, Vass.
Vezetőedző: Pető Tamás.
Puskás: Kiss – Nahirnij, Kocsis, Sipos (Lőrincz, 79.), Magasföldi, Bokros, Kocsis, Gruber, Mayer, Vizler (Nagy, 83.), Papp.
Vezetőedző: Nagy Ádám.
Gólszerzők: Nagy R. (76., 86.), Major (92.) ill. Gruber (29.).

Simon Dani
Kovács Bálint
Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2020/2021
M GY D V LG KG GK P
1. III. Kerület 33 24 5 4 74 19 55 77
2. Mosonmagyaróvár 32 21 6 5 69 24 45 69
3. Practical VLS 33 18 8 7 56 37 19 62
4. Nagykanizsa 33 18 7 8 74 46 28 61
5. Lipót 33 16 7 10 64 53 11 55
6. Tatabánya 33 15 6 12 46 33 13 51
7. Puskás II. 33 15 5 13 57 45 12 50
8. Sopron 33 14 8 11 47 46 1 50
9. Komárom 33 15 4 14 44 52 -8 49
10. Érd 33 14 7 12 44 43 1 49
11. Bicske 33 13 7 13 40 43 -3 46
12. Fehérvár II. 33 13 6 14 49 49 0 45
13. Balatonfüred 33 12 6 15 57 54 3 42
14. Pápa 33 11 7 15 42 51 -9 40
15. ZTE II. 33 9 13 11 40 52 -12 40
16. BKV Előre 33 9 12 12 42 50 -8 39
17. Agárd 33 10 8 15 53 74 -21 38
18. Szabadkikötő 32 7 5 20 52 74 -22 26
19. Ménfőcsanak 33 5 6 22 31 67 -36 21
20. Nagyatád 33 2 3 28 28 97 -69 9
Utolsó módosítás: 2021. május 3. 10:13
Események
Sportág Sorozat F. Időpont Helyszín P. csapat V. csapat E.
következő események betöltése
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 36. 2021. május 16. 16:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Komárom
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 35. 2021. május 12. 17:30 Érd, Sporttelep Érd Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 34. ma 16:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS BKV Előre
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 33. 2021. május 2. 17:30 Balatonfüred, Sporttelep Balatonfüred Practical VLS 3-0
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 32. 2021. április 28. 15:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Puskás Akadémia II. 3-1
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 31. 2021. április 25. 17:00 Agárd, Sportpálya Gárdony-Agárd Practical VLS 1-5
előző események betöltése