2022. augusztus 8.
//
László névnap

Gól nélküli döntetlen a forduló rangadóján

2021. szeptember 4. 18:48
A második helyen álló Veszprém egy ponttal távozott az éllovas Mosonmagyaróvár otthonából az NB III Nyugati csoport szombati derbijén.

Rangadóra készült városunk labdarúgócsapata a harmadosztály nyugati csoportjában. A négy győzelemmel és egy vereséggel második helyen álló VLS az ugyancsak tizenkét pontos, ám jobb gólkülönbségének köszönhetően az első pozíciót elfoglaló Mosonmagyaróvárhoz látogatott szombat délután.

A találkozón elsősorban a küzdelem dominált, gólt nem, csak két-két sárga lapot láthattak a kilátogatók az első játékrészben.

A szünet után sem változott a játék képe: a felek csak helyzetekig jutottak, a hálók érintetlenek maradtak. A második felvonásban újabb öt sárga lapot osztott ki Molnár játékvezető, sőt, a 90. percben a piros is villant – Zachán mehetett elsőként zuhanyozni.

Nagyot küzdöttek a veszprémiek, de nem tudtak betalálni (archív fotó)Nagyot küzdöttek a veszprémiek, de nem tudtak betalálni (archív fotó)

A gól nélküli döntetlennek köszönhetően mindkét csapat megőrizte helyét a tabellán. Azonban, ha a BVSC vasárnap nyerni tud Sopronban, az élre ugorhat.

Ami a folytatást illeti, Pető Tamás legénysége jövő vasárnap a Gyirmót FC Győr II. csapatát fogadja.

Labdarúgó NB III Nyugati csoport, 6. forduló:
Credobus Mosonmagyaróvár–Practical VLS 0-0
Mosonmagyaróvár, vezette: Molnár (Ország, Imrő)
Mosonmagyaróvár: Heinrich – Debreceni, Jasarevic, Tóth M. (Tóth L., 58.), Boros (Popov, 78.), Szegő (Nagy Z., 58.), Horváth K. (Nagy K., 58.), Illés, Czingráber, Deák, Végh (D’Urso, 52.). Vezetőedző: Varga László
Veszprém: Héninger – Dobsa, Gulyás, Kovács D., Zachán Major (Keresztes, 70., Varga M. 90.), Vass, Somogyi, Gálfi, Krebsz (Takács, 46.), Baldauf (Nagy R., 61.). Vezetőedző: Pető Tamás
Piros lap: Zachán (90.)

Simon Dani
Domján Attila
Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023
M GY D V LG KG GK P
1. Balatonfüred 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Bicske 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Budaörs 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Csorna 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Érd 0 0 0 0 0 0 0 0
6. ETO A. 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Nagykanizsa 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Gyirmót 0 0 0 0 0 0 0 0
9. III. Kerület 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kaposvár 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Kelen 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Komárom 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Fehérvár II. 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Mór 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Practical VLS 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Puskás II. 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Tatabánya 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Teskánd 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Zsámbék 0 0 0 0 0 0 0 0
20. ZTE II. 0 0 0 0 0 0 0 0
Utolsó módosítás: 2022. július 26. 16:09
Események
Sportág Sorozat F. Időpont Helyszín P. csapat V. csapat E.
következő események betöltése
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 5. 2022. augusztus 21. 17:30 Csorna, Sporttelep Csorna Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 4. 2022. augusztus 17. 17:30 Ajka, Sportcentrum Practical VLS Budaörs
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 3. 2022. augusztus 14. 11:00 Zalaegerszeg, ZTE Aréna ZTE II. Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó Magyar Kupa, 2022/2023 1. 2022. augusztus 6. 18:00 Szombathely, Király Sportlétesítmény Király SE Practical VLS 2-0
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 2. 2022. augusztus 3. 17:30 Ajka, Sportcentrum Practical VLS Kaposvár 2-0
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 1. 2022. július 30. 17:30 Balatonfüredi FC Sporttelep Balatonfüredi FC Practical VLS 0-2
előző események betöltése

További cikkek