2021. október 16.
//
Gál névnap

Gól nélküli döntetlen a forduló rangadóján

2021. szeptember 4. 18:48
A második helyen álló Veszprém egy ponttal távozott az éllovas Mosonmagyaróvár otthonából az NB III Nyugati csoport szombati derbijén.

Rangadóra készült városunk labdarúgócsapata a harmadosztály nyugati csoportjában. A négy győzelemmel és egy vereséggel második helyen álló VLS az ugyancsak tizenkét pontos, ám jobb gólkülönbségének köszönhetően az első pozíciót elfoglaló Mosonmagyaróvárhoz látogatott szombat délután.

A találkozón elsősorban a küzdelem dominált, gólt nem, csak két-két sárga lapot láthattak a kilátogatók az első játékrészben.

A szünet után sem változott a játék képe: a felek csak helyzetekig jutottak, a hálók érintetlenek maradtak. A második felvonásban újabb öt sárga lapot osztott ki Molnár játékvezető, sőt, a 90. percben a piros is villant – Zachán mehetett elsőként zuhanyozni.

Nagyot küzdöttek a veszprémiek, de nem tudtak betalálni (archív fotó)Nagyot küzdöttek a veszprémiek, de nem tudtak betalálni (archív fotó)

A gól nélküli döntetlennek köszönhetően mindkét csapat megőrizte helyét a tabellán. Azonban, ha a BVSC vasárnap nyerni tud Sopronban, az élre ugorhat.

Ami a folytatást illeti, Pető Tamás legénysége jövő vasárnap a Gyirmót FC Győr II. csapatát fogadja.

Labdarúgó NB III Nyugati csoport, 6. forduló:
Credobus Mosonmagyaróvár–Practical VLS 0-0
Mosonmagyaróvár, vezette: Molnár (Ország, Imrő)
Mosonmagyaróvár: Heinrich – Debreceni, Jasarevic, Tóth M. (Tóth L., 58.), Boros (Popov, 78.), Szegő (Nagy Z., 58.), Horváth K. (Nagy K., 58.), Illés, Czingráber, Deák, Végh (D’Urso, 52.). Vezetőedző: Varga László
Veszprém: Héninger – Dobsa, Gulyás, Kovács D., Zachán Major (Keresztes, 70., Varga M. 90.), Vass, Somogyi, Gálfi, Krebsz (Takács, 46.), Baldauf (Nagy R., 61.). Vezetőedző: Pető Tamás
Piros lap: Zachán (90.)

Simon Dani
Domján Attila
Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022
M GY D V LG KG GK P
1. BVSC-ZUGLÓ 10 8 1 1 20 9 11 25
2. Practical VLS 9 6 1 2 13 4 9 19
3. ETO AKADÉMIA 9 5 3 1 16 6 10 18
4. Mosonmagyaróvár 9 5 2 2 17 8 9 17
5. Gyirmót II. 10 5 1 4 21 18 3 16
6. Komárom 9 4 3 2 16 10 6 15
7. Érd 10 4 2 4 15 15 0 14
8. Sopron 10 4 2 4 12 12 0 14
9. Balatonfüred 10 4 2 4 16 17 -1 14
10. Tatabánya 10 3 5 2 12 9 3 14
11. Pápa 10 4 1 5 13 13 0 13
12. Kelen 10 3 4 3 15 14 1 13
13. ZTE II. 10 3 4 3 14 14 0 13
14. Fehérvár II. 10 3 3 4 8 14 -6 12
15. Nagykanizsa 10 3 1 6 13 21 -8 10
16. Puskás II. 9 2 4 3 11 11 0 10
17. Bicske 10 2 4 4 9 14 -5 10
18. Kaposvár 9 2 3 4 8 10 -2 9
19. Gárdony 10 1 2 7 7 17 -10 5
20. Andráshida 10 1 2 7 8 28 -20 5
Utolsó módosítás: 2021. október 3. 19:34
Események
Sportág Sorozat F. Időpont Helyszín P. csapat V. csapat E.
következő események betöltése
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 14. 2021. október 24. 13:00 Andráshida, Sportpálya Andráshida Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 13. 2021. október 20. 13:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Balatonfüred
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 12. ma 13:00 Tatabánya, Városi Stadion Tatabánya Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 11. 2021. október 10. 15:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Pápa 0-0
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 10. 2021. október 3. 16:00 Sopron Sopron Practical VLS 1-0
labdaúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 8. 2021. szeptember 22. 13:00 Kelen SC Sporttelep Kelen SC Practical VLS 1-3
előző események betöltése