2021. november 30.
//
András, Andor névnap

Kiütéssel nyert a Practical VLS!

2021. október 24. 15:08
A veszprémi labdarúgócsapat könnyed, 4-0-s diadalt aratott a sereghajtó Andráshida otthonában a harmadosztályú labdarúgó-bajnokság hétvégi fordulójában.

A labdarúgó NB III nyugati csoportjának mezőnye tizennegyedik köréhez érkezett vasárnap. A jelenleg a tabella harmadik helyén álló bakonyiak az utolsó pozícióban helyezkedő zalaegerszegi Andráshida otthonába látogattak.

Megfontoltan, labdabirtoklás szempontjából kiemelkedően futballoztak a vendégek, akik már az első felvonásban előnyhöz jutottak Kovács Dániel révén (39. perc: 0-1).

Újabb diadalt aratott a VLS (archív fénykép)Újabb diadalt aratott a VLS (archív fénykép)

 A jókora mezőnyfölény a második játékrészben jobban is kimutatkozott: Takács, Zachán, majd Gálfi is betalált, miközben Héninger büntetőt is hárított (végeredmény: 0-4).

A VLS a következő fordulóban a Kaposvár csapatát látja vendégül.

Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 14. forduló:
Andráshida SC–Practical VLS 0-4 (0-1)
Zalaegerszeg, Andráshida Sporttelep. Vezette: Maml (Bertalan, Sáfárik)
ASC: Kálovits – Fábián, Szinay, Pajor (Bakó, 82.), Szabó, Péntek, Kalamár, Vass (Pataky, 65.), Dömötörfy (Czotter, 65.), Czene (Bertalics, 78.), Czafit (Temlén, 78.).
Vezetőedző: Dobos Sándor.
VLS: Héninger – Dobsa, Gulyás, Takács (Rédling, 68.), Major (Márcsik, 79.), Somogyi, Bakó (Varga, 46.), Kovács, Krebsz (Gálfi, 46.), Vass, Zachán.
Vezetőedző: Pető Tamás.
Gólszerzők: Kovács (39.), Takács (58.), Zachán (78.), Gálfi (82.)

Simon Dani
Szalai Csaba
Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022
M GY D V LG KG GK P
1. Mosonmagyaróvár 19 15 2 2 58 12 46 47
2. BVSC 19 15 2 2 42 16 26 47
3. Practical VLS 19 14 2 3 34 10 24 44
4. ETO Akadémia 19 11 4 4 35 18 17 37
5. Pápa 19 8 5 6 21 19 2 29
6. Tatabánya 19 7 7 5 22 18 4 28
7. Gyirmót II. 19 8 3 8 38 34 4 27
8. Bicske 18 7 6 5 22 22 0 27
9. Kelen 19 7 5 7 25 28 -3 26
10. Érd 18 7 4 7 30 32 -2 25
11. Kaposvár 19 6 5 8 22 23 -1 23
12. Puskás II. 19 5 8 6 25 19 6 23
13. Fehérvár II. 18 5 7 6 16 22 -6 22
14. ZTE II. 19 5 6 8 26 30 -4 21
15. Komárom 19 5 6 8 27 33 -6 21
16. Nagykanizsa 18 6 2 10 22 37 -15 20
17. Sopron 19 5 4 10 17 30 -13 19
18. Balatonfüred 19 4 4 11 22 45 -23 16
19. Gárdony 19 2 4 13 17 34 -17 10
20. Andráshida 19 1 4 14 15 54 -39 7
Utolsó módosítás: 2021. november 28. 17:40
Események
Sportág Sorozat F. Időpont Helyszín P. csapat V. csapat E.
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 20. 2021. december 5. 13:00 Komárom, Molaji Sporttelep Komárom Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 19. 2021. november 28. 13:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Érd 3-1
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 18. 2021. november 21. 11:00 Székesfehérvár, MOL Aréna Fehérvár II. Practical VLS 0-1
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 17. 2021. november 13. 13:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Nagykanizsa 4-1
előző események betöltése