//
András, Andor névnap

Két szoros szett Budaörsön

2021. október 24. 21:42
Második NB I-es bajnokiján is 3:0-s vereséget szenvedett a CoreComm-VESC röplabdaegyüttese.

Szokolikné Kalmár Judit tanítványai jól kezdtek a Budaörs otthonában, az első szettben 8-6-nál még a veszprémi csapat járt előrébb, de a játékrész közepén rákapcsoltak a hazaiak és állva hagyták ellenfelüket.

A folytatás is hasonlóan alakult, azzal a különbséggel, hogy a második és a harmadik felvonásban végig tartani tudták a lépést a vendégek a BDSE-vel, a szettrablás azonban végül nem jött össze a VESC-nek.

Nem tudott szettet rabolni a VESC (archív fotó)Nem tudott szettet rabolni a VESC (archív fotó)

Együttesünk legközelebb október 31-én 16 órától a MÁV Előre ellen lép pályára a Táncsics iskola csarnokában.

Női röplabda NB I, 2. forduló:
Budaörsi DSE–CoreComm-VESC 3:0 (15, 21, 21)

Edzői értékelés

Ismét sok hibával játszottunk, úgy látszik, hogy a csapat összhangon még dolgoznunk kell. Sajnos az edzői kéréseket, tanácsokat sem fogadták meg a lányok, így a szoros végjátékokban rendre nálunk esett le a labda. A meccset sajnos nem mi irányítottuk és ez vezetett ehhez az eredményhez

– fogalmazott a lefújást követően a CoreComm-VESC vezetőedzője, Szokolikné Kalmár Judit.

röplabda Női röplabda Magyar Kupa, nyolcaddöntő visszavágó 2021. december 5. 17:00 Balatonfüred Szent Benedek RK CoreComm VESC
röplabda Női röplabda NB I, 2021/2022 7. 2021. november 27. 19:00 Budapest, Testnevelési Egyetem TFSE CoreComm VESC 3-0
röplabda Női röplabda NB I, 2021/2022 6. 2021. november 20. 16:00 Veszprém, Táncsis iskola CoreComm VESC Eötvös DSE 3-1
röplabda Női röplabda NB I, 2021/2022 5. 2021. november 13. 18:00 Budapest Kispest SE CoreComm VESC 3-0