//
Levente, Irén névnap

Vereség az év utolsó bajnokiján

2021. november 27. 21:52
Sima, 3-0-s vereséggel távozott a fővárosi TFSE otthonából a CoreComm-VESC női röplabdacsapata az NB I szombati mérkőzésén.

A dobogón tanyázó TFSE otthonában játszotta az év utolsó NB I-es mérkőzését a CoreComm-VESC női röplabdacsapata.

A veszprémi hölgyek kissé beragadtak a szombat esti összecsapás elején, így a vendéglátók 3-4 pontos előnyt harcoltak ki. Ezt 16-16-nál tüntették el Molnár-Pintér Eszterék, de a nagy izgalmakat hozó hajrá után így is a fővárosiak szereztek vezetést.

Mindhárom szettet elvesztette a VESC (archív fotó)Mindhárom szettet elvesztette a VESC (archív fotó)

A második felvonást is a hazaiak kezdték jobban, Szokolikné Kalmár Judit csapata pedig ezúttal nem tudott zárkózni a szett végén. A harmadik és egyben utolsó felvonást uralta a TFSE, így a VESC 3-0-s vereséget szenvedett.

A mieinkre már csak egy mérkőzés vár a 2021-es évben. December 5-én a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének visszavágója jön a Balatonfüred otthonában.

Női röplabda NB I,  7. forduló:
TFSE–CoreComm-VESC 3-0 (22, 15, 10)
Budapest, vezette: Sík B., Adler L.
TFSE: Nagy 13, Kökény 1, Villányi 12, Török 5, Halla G. 18, Benedek 7. Csere: Hábetler (liberó), Halla P. 1, van Oyen 2, Czakó. Vezetőedző: Csépke Gábor.
VESC: Bozsó 4, Huck 2, Sherwin 10, Miklós 8, Molnár-Pintér 5, Hajós 5. Csere: Tóth, Iglói (liberók), Pós 1, Monteiro. Vezetőedző: Szokolikné Kalmár Judit.

Edzői értékelés

Szokolikné Kalmár Judit: – Szélsőséges érzéseim vannak a meccsel kapcsolatban. Az első szettben együtt mentünk az ellenféllel, mindenki küzdött, kicsin múlt a részsiker. A második szettől kezdve viszont pont az ellentétje volt látható. Hiányzott a kommunikáció, dekoncentráltak voltunk és sok rossz döntést hoztunk. Sajnálom, hogy ilyen játékkal zártuk az őszi szezont.

Szalai Csaba
röplabda Női röplabda NB I Liga 5-8., 2021/2022 6. 2022. május 8. 17:00 Veszprém, Táncsics Mihály Szakgimnázium CoreComm-VESC Eötvös DSE 3-1
röplabda Női röplabda NB I Liga 5-8., 2021/2022 5. 2022. május 1. 19:00 Budapest, Szent Gellért Sportcsarnok Kispest CoreComm-VESC 3-1
röplabda Női röplabda NB I Liga 5-8., 2021/2022 4. 2022. április 24. 18:00 Jászberény, Bercsényi úti csarnok Jászberény CoreComm-VESC 3-2