2022. október 5.
//
Aurél névnap

Elvesztette a megyei rangadót a VLS

2022. április 24. 19:25
A Practical VLS 2-0-ra alulmaradt a Balatonfüred otthonában a labdarúgó NB III megyei rangadóján vasárnap.

A férfi labdarúgó NB III nyugati csoportjának vasárnapi, harminckettedik fordulójában a megyei rivális Balatonfüred otthonába látogatott a tabella harmadik helyét elfoglaló Practical VLS.

Az első játékrészben keményen egymásnak estek a felek, több helyzet is kialakult, ám gólok egyik oldalon sem születtek (félidei részeredmény: 0-0).

Pető Tamás csapata alulmaradt a megyei derbin (archív fénykép)Pető Tamás csapata alulmaradt a megyei derbin (archív fénykép)

A fordulás után viszont a házigazda kezébe vette az irányítást: a hatvankilencedikben Kheisz, a hetvenhatodikban Farkas volt eredményes (2-0). A VLS mindent megtett annak érdekében, hogy szépítsen, de ezt követően sem sikerült találatot jegyeznie (végeredmény: 2-0).

A Veszprém május 1-én, vasárnap 11 órakor a sereghajtó Andráshida ellen javíthat a Városi Stadionban.

Labdarúgó NB III Nyugati csoport, 32. forduló:
Balatonfüredi FC–Practical VLS 2-0 (0-0)
Balatonfüred, Sporttelep. Vezette: Gál (Halmai, Török).
BFC: Erdélyi – Khiesz, Farkas, Szalai, Róth (Horváth B., 80.), Józsa, Katona, Pécseli, Bartha (Leidl, 87.), Tóth G., Ujvári (Markó, 60.).
Vezetőedző: Borgulya István.
VLS: Héninger – Gulyás, Major, Gálfi, Somogyi, Kovács D., Baldauf, Rédling, Vass, Krebsz, Zachán.
Vezetőedző: Pető Tamás.
Gólszerzők: Kheisz (69.), Farkas (76.)

vehir.hu
Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023
M GY D V LG KG GK P
1. Puskás II. 11 8 3 0 34 11 23 27
2. Practical VLS 11 8 2 1 24 11 13 26
3. Tatabánya 11 7 3 1 28 11 17 24
4. III. Kerület 11 7 1 3 29 10 19 22
5. Érd 11 7 0 4 20 8 12 21
6. Nagykanizsa 10 6 1 3 20 14 6 19
7. Fehérvár II. 11 5 3 3 19 16 3 18
8. Kaposvár 11 5 1 5 18 12 6 16
9. Budaörs 11 5 1 5 18 14 4 16
10. Komárom 11 4 3 4 20 14 6 15
11. Kelen 10 4 3 3 16 17 -1 15
12. ETO A. 11 3 4 4 22 18 4 13
13. Gyirmót II. 10 3 3 4 16 26 -10 12
14. Balatonfüred 11 3 2 6 14 20 -6 11
15. ZTE II. 11 3 2 6 15 31 -16 11
16. Bicske 11 2 5 4 17 19 -2 11
17. Teskánd 10 3 0 7 16 28 -12 9
18. Csorna 11 2 2 7 14 25 -11 8
19. Mór 11 1 2 8 14 40 -26 5
20. Zsámbék 11 1 1 9 8 37 -29 4
Utolsó módosítás: 2022. október 2. 19:48
Események
Sportág Sorozat F. Időpont Helyszín P. csapat V. csapat E.
következő események betöltése
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 14. 2022. október 22. 11:00 ALCUFER Stadion Gyirmót II. Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 13. 2022. október 16. 13:00 Ajka, Sportcentrum Practical VLS Érd
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 12. 2022. október 9. 15:00 Teskándi Sporttelep Teskánd Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 11. 2022. október 2. 11:00 Győr, ETO Stadion ETO Akadémia Practical VLS 1-1
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 10. 2022. szeptember 28. 16:00 Ajka, Városi Stadion Practical VLS Nagykanizsa 2-0
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 9. 2022. szeptember 25. 16:00 Zsámbéki Sporttelep Zsámbék Practical VLS 1-3
előző események betöltése