//
Orbán névnap

Kiütéssel nyert hazai pályán a VLS

2022. május 1. 14:30
A házigazda Practical VLS 6-0-ra ütötte ki a sereghajtó Andráshidát a labdarúgó NB III vasárnapi mérkőzésén.

Harmincharmadik fordulójához érkezett a nemzeti III. osztályú labdarúgó-bajnokság hétvégén. A tabella harmadik helyét elfoglaló Practical VLS a sereghajtó Andráshidát látta vendégül a Városi Stadionban vasárnap.

A vendéglátó esélyeshez méltó kezdést produkált: előbb Molnár, majd Major tüzelt eredményesen az első felvonásban (félidei részeredmény: 2-0).

A tudósítás alján teljes galériánkat is megtekinthetiA tudósítás alján teljes galériánkat is megtekintheti

Major a szünetet követően is folytatta a gólgyártást (48. perc: 3-0). A VLS továbbra is magabiztosan, mezőnyfölényben futballozott, amely több találatokat eredményezett: Gálfi és Kovács is villant, míg Kálovits öngólt szerzett, így a Veszprém végül tükörsima győzelmet aratott (végeredmény: 6-0).

Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 33. forduló:
Practical VLS–Andráshida 6-0 (2-0)
Veszprém, Városi Stadion. Vezette: Büki (Imrő, Molnár)
VLS: Bonnyai – Dobsa, Gulyás, Molnár B., Major (Vass, 65.), Gálfi, Somogyi (Babos, 70.), Kovács D., Varga (Ács., 70.), Baldauf (Rédling, 65.), Krebsz (Galacs, 65.)
Vezetőedző: Pető Tamás.
Andráshida: Kálovits – Pataky (Szőke, 88.), Szinay, Bakó (Szabó, 65.), Ábrahám, Szabó M., Fábián, Dömötörfy (Fábián, 88.), Szabó B. (Zsuppán, 79.), Czafit, Karóczkai (Temlén, 88.).
Vezetőedző: Dobos Sándor.
Gólszerzők: Molnár B. (24.), Major (36., 48.), Gálfi (60.), Kálovits (68. – öngól), Kovács D. (72.).

Utolsó módosítás: 2022. május 23. 10:45
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 38. 2022. május 29. 18:00 Érd, Városi Stadion Érd Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 37. 2022. május 22. 18:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Fehérvár II. 0-0
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 36. 2022. május 15. 18:00 Nagykanizsa, Városi Stadion Nagykanizsa Practical VLS 3-2
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 35. 2022. május 8. 15:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS BVSC-Zugló 2-2