2023. június 6.
//
Norbert névnap

Nagy Martin és Szilágyi Benjámin visszatér Szegedre

2023. május 25. 12:18
MTI
A kapus Nagy Martin és a jobbszélső Szilágyi Benjámin nyáron visszatér az OTP Bank-Pick Szeged férfi kézilabdacsapatához.

Nagy Martin három évvel ezelőtt távozott Szegedről, előbb az izlandi Valur Reykjavík, majd a német VfL Gummersbach csapatában védett, idén pedig bemutatkozhatott a magyar válogatottban is. Új szerződése egy plusz egy évre szól.    

Szilágyi Benjámin a mostani szezont kölcsönben a Nemzeti Kézilabda Akadémia együttesében töltötte, és 25 bajnoki mérkőzésen 61 gólt szerzett. A jobbszélsővel tavaly kettő plusz két évre szóló megállapodást kötöttek, vagyis neki élő szerződése van Szegeden.

vehir.hu

További cikkek

Fordulat a mutatott játékban, egyenlítés a párharcban!
Fordulat a mutatott játékban, egyenlítés a párharcban!
Egyenlített a férfi kézilabda NB I döntőjében a Telekom Veszprém, miután a hétfői második összecsapáson kiváló teljesítményt nyújtva 34-27-re legyőzte a címvédő OTP Bank-Pick Szegedet. A bajnoki cím sorsa pénteken dől majd el a csongrádi megyeszékhelyen.
Elhunyt Németh Gábor, a veszprémi kézilabda legendás alakja
Elhunyt Németh Gábor, a veszprémi kézilabda legendás alakja
Életének 76. évében, súlyos betegség után örökre megpihent Németh Gábor, az egykori Bakony Vegyész TC és a Veszprém Beton KC női kézilabdacsapatainak vezetőedzője.
BL-ezüstérmes a Ferencváros
BL-ezüstérmes a Ferencváros
A Ferencváros 28-24-re kikapott a címvédő norvég Vipers Kristiansandtól a női kézilabda Bajnokok Ligája vasárnapi döntőjében, a budapesti négyes döntő utolsó mérkőzésén.
Miben kell változni?
Miben kell változni?
Nehéz helyzetbe navigálta magát a Telekom Veszprém, melynek idei fő célja a férfi kézilabda magyar bajnoki cím visszaszerzése volt az ősi rivális OTP Bank-Pick Szeged ellen.
Női kézilabda BL: az Esbjerg legyőzésével harmadik a Győr
Női kézilabda BL: az Esbjerg legyőzésével harmadik a Győr
A Győri Audi ETO KC harmadik helyen végzett a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjében, miután a vasárnapi bronzmérkőzésen 28-27-re legyőzte a dán Team Esbjerg együttesét.