Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. március 19. József
Veszprém
11°C
2026. március 19. József
Veszprém
11°C

A fesztivál férfi szemmel

2010. július 19. 6:00
Férfiak egymás között biztos megemlítik az Utcazene Fesztivállal kapcsolatban, a hölgyek látványos munkát fektettek a megjelenésbe.

Megmagyarázom. Veszprémben először járó utcazenész, illetve helyi lakos épp úgy megemlítette a fesztivál alatt, mennyi szép lány sétál a belvárosban. Csinosak, látszik, hogy mielőtt elindultak a rendezvényre, a tükör előtt állva igyekeztek mindent megtenni azért, hogy kitűnjenek a tömegből. Nem a hétköznapokon megszokott sminkkel dolgoztak, hanem a fesztiválra készítették, de az is lehet, hogy épp egy ruha egyszerűsége hívta fel férfitársaim figyelmét. Vagy mindezt csak bebeszéljük magunknak, és csupán a nagy hőség áldozatai vagyunk, és ez eddig is így volt? Mindenki döntse el maga az emlékeiben kutatva, vagy éppen a képgalériánkat átböngészve.

Galéria
A fesztivál férfi szemmel
Cseh Zoltán
további cikkek
Egy jegy, egy esély – színházi összefogás Simi gyógyulásáért kultúra Egy jegy, egy esély – színházi összefogás Simi gyógyulásáért Simi egy ritka genetikai rendellenességgel született, tízéves, életvidám kisfiú, aki – minden nehézség ellenére – tele van álmokkal. Szeret sütni-főzni, horgászni, barátaival időt tölteni, és legnagyobb vágya, hogy egyszer önállóan járhasson, szabad életet élhessen. tegnap 16:21 Gasztroszínházi előadás, amelyen keresztül Veszprém történelmi múltja is kiviláglik kultúra Gasztroszínházi előadás, amelyen keresztül Veszprém történelmi múltja is kiviláglik A Flódni című improvizációs színházi est receptje – ahogy egyik alkotója, Stahl Judit fogalmaz – meglepően egyszerűnek tűnik: össze kell keverni a színházi rögtönzést Budapest és más magyar városok elfeledett kultúrtörténeti és gasztronómiai sztorijaival, majd az egészet olyan színészekre bízni, akik a legváratlanabb helyzetekből is képesek jelenetet teremteni. A produkció alapötlete és dramaturgiai váza Judit és lánya, Stahl-Bohus Hanna közös munkájából született meg, őket kérdeztük a veszprémi előadásról, ami március 20-án lesz a Hangvillában. 2026. március 17. 15:53 Az Egyik csata a másik után az Oscar nagy nyertese kultúra Az Egyik csata a másik után az Oscar nagy nyertese Átadták az Amerikai Filmakadémia díjait Los Angelesben, magyar idő szerint hétfő hajnalban. Paul Thomas Anderson filmje, az Egyik csata a másik után tarolt: hat szobrocskát nyert. 2026. március 16. 8:34

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.