Férfi kézilabda junior Eb: A hajrában fordított Szerbia ellen a magyar válogatott

2024. július 16. 21:32 // Forrás: MTI
A magyar férfi junior kézilabda-válogatott hétgólos hátrányból felállva 26-25-re nyert Szerbia ellen kedden a korosztályos Európa-bajnokság alsóházában, Celjében.

A magyar szövetség eredményközlője alapján végig a magyar csapat rohant az eredmény után, a rivális a második félidő elején már 15-8-ra is vezetett, magyar előnyt pedig az utolsó perc elején mutatott először az eredményjelző. Noha a szerbek hét másodperccel a vége előtt még egyenlíteni tudtak, három másodperccel a végső dudaszót megelőzően Molnár Robin megszerezte a győztes találatot.

A magyarok korábban csoportmásodikként nem jutottak tovább a felsőházi középszakaszba, így a 9-16. helyért zajló küzdelmekben vesznek részt, ahol hétfőn 28-25-re nyertek a horvátok ellen.

Eredmény, a 9-16. helyért, 2. forduló, J csoport:
Magyarország-Szerbia 26-25 (8-14)