Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

közélet

A rendőrség és a cigány önkormányzat közös nyilatkozata A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság vezetése és a Veszprém Megyei Cigány Kisebbségi Önkormányzat vezetősége áttekintette a február 8-án vasárnap hajnalban, Veszprém egyik szórakozó helyén brutálisan meggyilkolt Marian Cozma, az életveszélyesen megsebesített Ivan Pesic és a súlyosan bántalmazott Zarko Sesum sérelmére elkövetett bűncselekmények nyomán kialakult helyzetet, majd az alábbi közös nyilatkozatot teszik. 2009. február 13. 15:47 Kék hírek - Körözött személyeket fogtak el Csütörtökön egy 50 éves férfit este fél hétkor igazoltatott a járőr a Veszprémvölgyi úton, aki ellen a Bács-Kiskun Megyei Bíróság bocsátott ki korábban elfogatóparancsot. A férfit a Veszprém Megyei Büntetés Végrehajtási Intézetbe szállították. Háromnegyed hétkor a Török Ignác utcában egy 37 éves férfit fogtak el, aki ellen a Veszprémi Városi Bíróság bocsátott ki elfogatóparancsot lopás miatt. 2009. február 13. 15:40 Sztojka Iván feladta magát (a rendőrségi közlemény) A Marian Cozma sérelmére elkövetett emberölés bűntette nyomozásában jelentős fordulat következett be. Azután, hogy az osztrák hatóságok hétfőre virradóra elfogták a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható Raffael Sándor sárbogárdi és N. Győző budapesti lakost, a tegnapi napon, csütörtökön 10 perccel éjfél előtt a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányságon megjelent Sztojka Iván a szűkebb családja és ügyvédje társaságában. 2009. február 13. 15:34 Régi vállalatok új élete Két Veszprém megyei nagy cég alkalmazottai is megmenekültek az elbocsájtástól. A Péti Nitrogénművek Zrt, valamint a Pápai Hús Zrt. is segítséget kapott az államtól a munkahelyek megtartása érdekében. 2009. február 13. 15:29 Megkezdődött Cozma templomi gyászszertartása Marian Cozma koporsóját péntek délben a bukaresti Doamna Ghica ortodox templomba vitték, ahol megkezdődött a Veszprémben megölt román kézilabdázó gyászszertartása. Marian Cozmától, akit egykori romániai csapatánál, a Dinamo Bucuresti székhelyén ravataloztak fel, több százan vettek búcsút. A reggeli órákban a koporsót a családi háztól népes kísérettel vitték a sportklubhoz, ahol szurkolók, jelenlegi és volt neves sportolók várták, hosszas tapssal fogadták. Közvetlenül előtte a ravatalozás helyszínén az MTI munkatársa veszprémi szurkolókkal is találkozott, akik a nyakukban kedvenc csapatuk sálját viselték. A gyászmenetben Petre Cozma, Marian édesapja, és az elhunyt édesanyja meghatottan fogadta a részvétnyilvánításokat. 2009. február 13. 13:22 Pénteken temetik Marian Cozmát / A szomorú eseményt 9 órától élőben közvetíti a Duna TV Ma délelőtt Bukarestben helyezik örök nyugalomba Marian Cozmát, az MKB Veszprém KC brutálisan meggyilkolt beállósát. A szertartást délelőtt 9 órától élőben közvetíti a Duna TV. A kézilabdacsapat és a klubvezetőség a Honvédelmi Minisztérium által felajánlott repülőgépen utazik a román fővárosba. 2009. február 13. 7:52 Rendőrkézen Sztojka / Önként jelentkezett a Cozma-gyilkosság gyanúsítottja Csütörtökön éjfél előtt néhány perccel megjelent ügyvédjével a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányságon Sztojka Iván, aki a vasárnap hajnalban Veszprémben elkövetett gyilkosság egyik gyanúsítottja. A 27 éves férfit a rendőrség őrizetbe vette - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság. A kihallgatás azonnal megkezdődött és a reggeli órákban is tart. 2009. február 13. 7:19 Egyetemi megemlékezés A Pannon Egyetem Hallgatói Önkormányzata csütörtökön tartotta megemlékezését. 2009. február 12. 22:02 Egyetem Napja 3 Harmadszor rendezték meg a Pannon Egyetem Napját, idén az egyetem Auditóriumában. A hallgatóknak oktatási szünet volt, hogy ők is ellátogathassanak a rendezvényre. A rendezvény célja, hogy a hazai felsőoktatási változások tükrében a veszprémi székhelyű intézmény stratégiai célkitűzéseinek megvalósulását áttekintsék. A megvalósult fejlesztésekről, tevékenységekről az egyetem vezető oktatói tartottak előadást. 2009. február 12. 20:01 Feladja magát Sztojka? / A Cozma-gyilkosság szökésben lévő gyanúsítottja levelet írt szüleinek Levelet írt a szüleinek a vasárnapi veszprémi Cozma-gyilkosság szökésben lévő gyanúsítottja, Sztojka Iván - közölte csütörtökön a Fejér megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője, Németh-Kész Mónika. Miután tudomást szereztek a küldeményről, a Fejér megyei rendőrség elkérte a szülőktől a levelet, és továbbította azt a nyomozást irányító Veszprém Megyei Rendőr-főkapitánysághoz. A levél tartalmáról a rendőrségi szóvivő nem adott a tájékoztatást. 2009. február 12. 17:55 Megtalálták az elkövetők egyik autóját A február 08-án hajnalban Marian Cozma ellen elkövetett emberölés ügyében folytatott nyomozás újabb fejleménye, hogy megtalálták azt a személygépkocsit, mely az egyik, jelenleg Ausztriában fogva tartott gyanúsított tulajdonában van, és az adatok szerint – több más autóval együtt – ezzel érkeztek, illetve távoztak vasárnap éjszaka Veszprémből a gyanúsítottak, illetve a társaságuk tagjai. Az X5-ös BMW-t egy Budapest, XIII. kerületi tömbház mélygarázsában találták meg. A tegnapi napon a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság kezdeményezte mindhárom gyanúsított vagyonosodási vizsgálatát az illetékes APEH szervnél. 2009. február 12. 16:13 Románokhoz szökött a késelés gyanúsítottja? Sztojka Iván Romániában bujkálhat, írja a Prosport román internetes napilapra hivatkozva az Inforádió. A határon túli újságírók megszólaltatták a vasárnap meggyilkolt veszprémi kézilabdázó barátnőjét is, aki a tragédia perceiről mesélt. 2009. február 12. 13:24 Pártkampány közpénzen? / – ötvenmillió kommunikációra – Az elmúlt közel két és fél év azt bizonyította számunkra, hogy a megyei önkormányzat fideszes vezetőitől egyáltalán nem idegen a kommunikációs lehetőségek pártpolitikai propagandaként történő felhasználása – mondta csütörtöki sajtótájékoztatóján Pusztai István, az MSZP frakcióvezetője Veszprémben. 2009. február 12. 11:59 Nem félek a számítógéptől, a hiányuktól félek Mely termékek fogynak leginkább az elektronika világában? Fontos-e a minőség még a gazdasági válság kellős közepén? 2009. február 12. 10:54
... 1524 1525 1526 1527 1528 ...
sport
Strandkézilabda-vb: először veszített a magyar válogatott A magyar férfi strandkézilabda-válogatott 2-1-re kikapott csütörtökön Portugáliától a zágrábi világbajnokság középdöntőjének első fordulójában. Az alacsony vízállás a Balaton-átúszást is átrendezi A 44. LIDL Balaton-átúszást július 18-án rendezik, a tó alacsony vízállása mellett, ami az úszást nem befolyásolja, de a szervezők részéről különleges intézkedéseket igényel.   Vb-2026: két csoportkör után Argentína a fő favorit az Optánál A statisztikai elemzéssel foglalkozó brit Opta cég szuperszámítógépe szerint a csoportkör első két fordulója után a címvédő Argentína lépett elő a fő esélyessé az amerikai-kanadai-mexikói közös rendezésű labdarúgó-világbajnokság megnyerésére. Strandkézilabda-vb: Puerto Rico legyőzésével zárta a csoportkört a magyar válogatott A magyar férfi strandkézilabda-válogatott csoportelsőként, a maximális négy ponttal jutott tovább a zágrábi világbajnokság középdöntőjébe, mivel 2-0-ra nyert Puerto Rico ellen szerdán, a csoportkör utolsó fordulójában. Nincs magyar férfi kézilabdázó az EHF álomcsapatában Magyar férfi kézilabdázó nem került be az elmúlt szezon álomcsapatába az európai szövetségnél (EHF). Női kézilabda junior-vb: kiütéses győzelemmel kezdett a magyar válogatott A magyar női junior kézilabda-válogatott 46-10-re verte Tajvant a kínai Csincsungban zajló korosztályos világbajnokság csoportkörének első fordulójában, szerdán. Chema Rodríguez: csalódott vagyok, de elfogadtam a döntést A férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitányi posztjáról távozott Chema Rodríguez csalódottan vette tudomásul, hogy már nem ő irányítja az együttest, ugyanakkor elfogadta a magyar szövetség döntését. Megkezdte a felkészülést a VSC Veszprém Kedden délután megkezdte a nyári felkészülést a VSC Veszprém felnőtt együttese a labdarúgó NB III 2026/2027-es kiírására. Nem indul az Európa-kupában a Balatonfüredi KSE Bár a Balatonfüredi KSE az ötödik helyen zárta a férfi kézilabda NB I 2025/26-os idényét, amellyel kivívta az indulás jogát az EHF Európa-kupa következő kiírásában, a klub vezetése a nemzetközi szereplésről való lemondás mellett döntött. Strandkézilabda-vb: a dánok legyőzésével középdöntős a magyar válogatott A magyar férfi strandkézilabda-válogatott bebiztosította középdöntőbe jutását a zágrábi világbajnokságon, mivel 2-1-re legyőzte kedden Dániát a csoportkör második fordulójában.
kézilabda
Férfi kézilabda BL: az első kalapba került a Veszprém Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) nyilvánosságra hozta a 2026–2027-es férfi Bajnokok Ligája csoportkörének sorsolási kalapjait. A magyar bajnok One Veszprém az első kalapból várja a pénteki (11.00) sorsolást. Nincs magyar férfi kézilabdázó az EHF álomcsapatában Magyar férfi kézilabdázó nem került be az elmúlt szezon álomcsapatába az európai szövetségnél (EHF). Női kézilabda junior-vb: kiütéses győzelemmel kezdett a magyar válogatott A magyar női junior kézilabda-válogatott 46-10-re verte Tajvant a kínai Csincsungban zajló korosztályos világbajnokság csoportkörének első fordulójában, szerdán. Chema Rodríguez: csalódott vagyok, de elfogadtam a döntést A férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitányi posztjáról távozott Chema Rodríguez csalódottan vette tudomásul, hogy már nem ő irányítja az együttest, ugyanakkor elfogadta a magyar szövetség döntését. Nem indul az Európa-kupában a Balatonfüredi KSE Bár a Balatonfüredi KSE az ötödik helyen zárta a férfi kézilabda NB I 2025/26-os idényét, amellyel kivívta az indulás jogát az EHF Európa-kupa következő kiírásában, a klub vezetése a nemzetközi szereplésről való lemondás mellett döntött. Három győri kézilabdázó az idény álomcsapatában A Bajnokok Ligája-ezüstérmes Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának három játékosa került be az idény álomcsapatába az európai szövetség (EHF) szavazásán. Női kézilabda junior-vb: a negyeddöntőbe jutás a magyar válogatott célja A negyeddöntőbe jutás a magyar női junior kézilabda-válogatott célja a szerdán kezdődő korosztályos világbajnokságon, amelynek a kínai Csincsung ad otthont. Férfi kézilabda BL: a Szeged kapott szabadkártyát, a Tatabánya nem A nőknél a Ferencváros, a férfiaknál a Szeged szabadkártyát kapott a kézilabda Bajnokok Ligája következő idényére, a Tatabánya férficsapatának jelentkezését azonban elutasította az európai szövetség (EHF). Sótonyi László lehet a magyar férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya Sótonyi László az egyik jelölt a magyar férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitányi posztjára. Nem szeretné elengedni vezetőedzőjét a veszprémi kézilabdaklub Nem szeretné elengedni vezetőedzőjét, a spanyol Xavier Pascual Fuertest a bajnokságban és a Magyar Kupában is címvédő One Veszprém HC férfi kézilabdaklub.

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.