//
Lenke névnap

Tóthné Stupián Anikó

Egyre szebb az ezüst
Az U20-as atlétikai Európa-bajnokság egyik legizgalmasabb fináléjában, a leány 3000 méteres akadályfutás döntőjében két századdal lemaradva az első helyezettől szerzett ezüstérmet a 17 éves Varga Gréta, akivel az utanpotlassport.hu elevenítette fel a tallinni pillanatokat.
Ekkor szoríthatunk a veszprémi olimpikonokért
Két veszprémi egyesület négy sportolója kvalifikálta magát a július 23-án kezdődő tokiói nyári olimpiára – íme a veszprémi olimpikonok programja.
Hatalmas küzdelemben Eb-ezüstérmes Varga Gréta!
A veszprémi Sportolj Velünk SE (SVSE) tizenhét éves kiválósága, Varga Gréta Barbara ezüstérmet szerzett 300 méteres akadályfutásban a Tallinnban zajló U20-as Európa-bajnokság szombati versenynapján.
Csillogó szemekkel várják az olimpiát az SVSE atlétái
Tóthné Stupián Anikó tanítványai, Bartha-Kéri Bianka és Szögi István elsődlegesen élvezni, megélni szeretnék életük első olimpiáját. Hétfőn indulnak majd Tokióba, de már mindkét futó ragyog: véleményük szerint ez a stabilitás a szeretteiknek, másik felüknek is köszönhető.
A veszprémi olimpikonokat köszöntötte a polgármester
A veszprémi olimpiai csapattal töltötte a délutánt Porga Gyula polgármester – közölte a városvezető közösségi felületén.
Újabb korosztályos SVSE-sikerek
A veszprémi Sportolj Velünk SE fiatal atlétái jól szerepeltek a hétvégén Győrben rendezett korosztályos összetett bajnokságon.
Címvédések és óriási küzdelmek
A Pápán rendezett korosztályos bajnokság második fordulójában a veszprémi Sportolj Velünk SE atlétái kilenc bajnoki címet szereztek.
SVSE: jó eredmények a Balaton Bajnokságon
A veszprémi Sportolj Velünk SE atlétái közül négyen vehettek át érmet a VEDAC szervezésében hétvégén lezajló Balaton Bajnokságon.