Így láttuk a Vehir futógálát

2014. szeptember 22. 0:05
A vasárnap megrendezett III. Vehir futógáláról egy összefoglaló videó és számtalan fotó is készült, ezeket gyűjtöttük össze.

Fotók a váltóról és a közös kocogásról:

Kattintson a képre a galériáért!

Fotók a 7 kilométeres távról:

Képek a 21 kilométeres távról:

Fotók az eredményhirdetésről:

Kilencedik hely az élvonalban VEDAC Kilencedik hely az élvonalban A legjobb egyesületek között, az I. divízióban harcolt a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC) a nemrégiben megrendezett csapatbajnokságon, ahol 330.5 ponttal a kilencedik helyen zárt. tegnap 21:04 Gömbölyödő nép a magyar gasztronómia Gömbölyödő nép a magyar Szeptember 23-án Az étel étterme című beszélgetéssel indult útjára a Pannon Kultúrklub a Papírkutyában, mely esemény a Pannon Egyetem 75 éves jubileumához kapcsolódott. A moderátor Hajas Bálint, a Vehir.hu főszerkesztője volt, aki Dudás Katalin gasztropszichológust valamint Forgács Attila pszichológust, a Pannon Egyetem docensét kérdezte. tegnap 21:22 A Veszprém döntős a klub-vb-n! – hosszabbítás után két vállon a Barca Veszprém Handball Club A Veszprém döntős a klub-vb-n! – hosszabbítás után két vállon a Barca A Veszprém Handball Club a hosszabbításban nyújtott kimagasló teljesítményével 39-34-re legyőzte a Bajnokok Ligája-címvédő spanyol Barcát a férfi kézilabda klubvilágbajnokság kedd délutáni elődöntőjében, így bejutott a sorozat csütörtök esti fináléjába (19.00).  tegnap 17:53 Magyarország a dobogó második fokán SVSE Magyarország a dobogó második fokán Szeptember utolsó hétvégéjén az U16-os korosztály legjobb atlétái Zágráb felé vették az irányt, hogy részt vegyenek a Válogatott Viadalon, ahol a csehek, horvátok, szlovákok és szlovének ellen versenyeztek. Az öt nemzet összecsapásában végül a magyar válogatott a második helyen zárt. tegnap 15:11