2018. június 21., csütörtök
Alajos névnap

Átadták a Zrínyi Ilona Matematikaverseny díjait

A verseny Veszprém megyei eredményhirdetését pénteken tartották a Lovassy László Gimnáziumban.

A csapatversenyen megyénkben az alábbiak nyerték kategóriájukat:

Általános Iskola

2. osztály : Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi (Rozsos Benedek, Negro Veronika, Takács Petra Tamara)

3. osztály: Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola ( Kórusz Sándor József, Morvai Anna, Molnár Lilla)

4. osztály: Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola (Kurucz Noémi, Frank Bálint, Bors Ádám)

5. osztály: Györgyi Dénes Általános Iskola (Körmendy György, Gáspár Bence, Buda Roland)

6. osztály: Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola (Fogarassy Kristóf, Rézmüves Ádám, Hanisch Hanna)

7. osztály: Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola (Morvai Levente, Pituk Mátyás, Dominyák Virág)

8. osztály: Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola (Pósfai Márton Béla, Tokai-Kiss Zsófia Márta, Czövek Gréta)

Gimnázium

9. osztály: Lovassy László Gimnázium (Kadem Aziz, Balogh Benjamin, Lázár Bence)

10. osztály: Lovassy László Gimnázium (Kiss Károly László, Galó András, Gáspár Szilárd)

11. osztály: Lovassy László Gimnázium (Pituk Gábor, S. Tóth Marcell, Isó Gábor)

12. osztály: Lovassy László Gimnázium (Radnai Bálint, Horváth Botond, Encz Koppány)

Az egyéni versenyben a legeredményesebb versenyzők:

Szakközépiskola

9. osztály: Punk Gergely (Ipari Szakközépiskola és Gimnázium)

10. osztály: Horváth Kristóf (Ipari Szakközépiskola és Gimnázium)

11. osztály: Kerekes Bálint Lajos (Ipari Szakközépiskola és Gimnázium)

12. osztály: Nagy Viktória ( VSZC Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimn.)

Gimnázium

9. osztály: Kadem Aziz (Lovassy László Gimnázium)

10. osztály: Meló Nikolett (Magyar-Angol Tannyelvû Gimnázium, Balatonalmádi)

11. osztály: Pituk Gábor (Lovassy László Gimnázium

12. osztály: Radnai Bálint (Lovassy László Gimnázium)

Általános iskola

2. osztály: Ondró Máté (Dózsa György Általános Iskola )

3. osztály: Kórusz Sándor József (Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola)

4. osztály: Kurucz Noémi (Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola)

5. osztály: Körmendy György (Györgyi Dénes Általános Iskola)

6. osztály: Major Máté (Várkerti Általános Iskola, Várpalota)

7. osztály: Morvai Levente (Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola)

8. osztály: Pósfai Márton Béla (Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola)