//
Mária névnap

Pécsett nyertek női focistáink

2014. január 30. 13:26
A Veszprém FC 4–2-re nyert a Pécs vendégeként a másodosztályú női labdarúgó-bajnokság vasárnapi találkozóján.

Az eddigi három meccsén egy pontot gyűjtő bakonyi együttes ahhoz a Pécshez látogatott, amely eddig egy győzelem, s egy döntetlen mellett egyszer kikapott az NB II Nyugati csoportban.

A vendégek kezdtek jobban, a veszprémi „gólfelelős” Varga Dóra már a 10. percben előnyhöz jutatta az övéit. A hazaiak nem sokkal később egyenlítettek, a szünetig azonban még két VFC-gól született Kalász és Boross jóvoltából. Kovács-Fáber a 66. minutumban végleg eldöntötte a három pont sorsát, a hazaiak tízzel a lefújás előtt már csak szépíteni tudtak. Molnár Zoltán alakulata így megszerezte első győzelmét a bajnokságban.

Női labdarúgó NB II Nyugati csoport, 4. forduló:
Pécsi Vasutas SK–Veszprém FC 2–4 (1–3)
Pécs, PVSK Stadion, vezette: Varga L. (Mondom, Kéki).
Pécs: Kárpáti – Gál, Iván, Derkács, Takács K., Lengyel, Szabó K., Kett, Bucher, Gellén, Tamás. Vezetőedző: Csaba Ferenc.
Veszprém: Hadnagy – Kikl, Faddi, Tolner, Szalai L., Polgár, András A., Kovács-Fáber, Kalász, Varga D., Boross. Vezetőedző: Molnár Zoltán.
Gólszerzők: Szabó K. (14.), Bucher (81.), ill. Varga D. (10.), Kalász (30.), Boross (39.), Kovács-Fáber (66.).

Utolsó módosítás: 2021. december 5. 16:50
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 20. 2021. december 5. 13:00 Komárom, Molaji Sporttelep Komárom Practical VLS 0-3
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 19. 2021. november 28. 13:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Érd 3-1
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 18. 2021. november 21. 11:00 Székesfehérvár, MOL Aréna Fehérvár II. Practical VLS 0-1