4°C
4°C

Megvédte címét a Rába ETO

2014. március 9. 17:13 // Forrás: fotó: futsalhungary.hu
A győriek 6-1-re kiütötték a házigazda Berettyóújfalut a futsal Magyar Kupa vasárnapi döntőjében.

Az elődöntőben a Veszprémet 5-2-re legyőző ETO már a finálé első percében megszerezte a vezetést Harnisch révén. A folytatás azonban kiegyenlített játékot hozott, a szünetig egyik fél sem talált már be (1-0).

A térfélcsere után ismét azonnal megzörrent a vendéglátó hálója, ezúttal Carlitos talált be. Két perccel később Gál szépített, ám Juanra nem sokkal később ismét kettőre növelte a kisalföldiek fórját. A hajrában vészkapussal támadott a Berettyóújfalu, amely így három perc alatt három gólt kapott. Sorrendben Juanra, Fabio, majd végül Dróth volt eredményes (6-1). ARába ETO tehát megvédte címét a sorozatban.

Futsal Magyar Kupa, döntő:
Rába ETO–MVFC-Berettyóújfalu 6-1 (1-0)
Gólszerzők: Harnisch (1.), Carlitos (20.), Juanra (26., 36.), Fabio (37.), Dróth (38.), ill. Gál I. (22.)