Női kézilabda: sikerrel zárta az évet a VESC

2015. december 7. 21:59
Remek hajrájának köszönhetően négy góllal nyert Sárváron a Veszprémi Egyetem SC a harmadosztályú női kézilabda-bajnokságban.

Az ősz utolsó fordulójában idegenben léptek pályára a veszprémi lányok. A bakonyiak az utóbbi hetek lendületét szerettek volna viszontlátni a Sárvár elleni meccsen is, vagyis győzni indultak Vas megyébe.

archív fotókarchív fotók

A várakozásoknak megfelelően küzdelmes játékot hozott a közel hasonló erőkből álló csapatok találkozója. A Veszprém azonban jobban bírta a végét, így az utolsó öt percben sikerült begyűjtenie a győzelemért járó két pontot.

Női kézilabda NB II Észak-nyugati csoport, 11. forduló:
Sárvári Kinizsi SE–VESC 30:34 (16:16)
Veszprém: Sólyom – Szedlák 4, Orbán 1, Kőszegi 10 (7), Papp 2, Juhász 2, Regovics. Csere: Bánhelyi 1, Őri, Kun 2, Szirmai 10 (2), Kamondi 2. Edző: Erdélyi Tamás.
Az eredmény alakulása: 5. perc: 1:2; 10. perc: 4:4; 15. perc: 8:8; 20. perc: 12:10; 28. perc: 15:14; 35. perc: 19:19; 40. perc: 22:24; 50. perc: 28:28; 55. perc: 28:31
Hétméteresek: 7/7, ill 12/9.
Kiállítások: 12, ill. 10 perc.

Junior mérkőzés: Sárvár–VESC 27:28

– Nagy öröm, hogy fiataljaink újra bizonyították, lehet rájuk számítani – értékelt Erdélyi Tamás edző.

A veszprémi lányok a tavaszi első fordulóban (február 21.) Körmendre látogatnak.

Domján Attila
Gulyás István lett a Veszprém Kézilabda Akadémia szakmai igazgatója sport Gulyás István lett a Veszprém Kézilabda Akadémia szakmai igazgatója Gulyás István, a magyar férfi kézilabda-válogatott korábbi szövetségi kapitánya lett a Veszprém Kézilabda Akadémia szakmai igazgatója. ma 14:08 A Veszprém döntős a klub-vb-n! – hosszabbítás után két vállon a Barca Veszprém Handball Club A Veszprém döntős a klub-vb-n! – hosszabbítás után két vállon a Barca A Veszprém Handball Club a hosszabbításban nyújtott kimagasló teljesítményével 39-34-re legyőzte a Bajnokok Ligája-címvédő spanyol Barcát a férfi kézilabda klubvilágbajnokság kedd délutáni elődöntőjében, így bejutott a sorozat csütörtök esti fináléjába (19.00).  tegnap 17:53 A Szeged vezetőedzője szerint nagyon szép volt az idény első periódusa OTP Bank-Pick Szeged A Szeged vezetőedzője szerint nagyon szép volt az idény első periódusa Michael Apelgren, az OTP Bank-Pick Szeged férfi kézilabdacsapatának vezetőedzője szerint csapata számára nagyon szép volt az idény első periódusa. 2024. szeptember 30. 20:39 Mire lehet képes a Veszprém a Barca ellen? Veszprém Handball Club Mire lehet képes a Veszprém a Barca ellen? A Veszprém Handball Clubra vérbeli erőpróba vár a spanyol Barca ellen az Egyiptomban zajló férfi kézilabda klubvilágbajnokság kedd délutáni (16.00) elődöntőjében, melyet a Sport2 televíziós csatorna élőben közvetít. 2024. szeptember 30. 18:39