A Tatabánya két góllal nyert Balatonfüreden

2019. november 13. 19:50 // Forrás: MTI
A Tatabánya 26-24-re nyert a Balatonfüred otthonában a férfi kézilabda NB I szerdai mérkőzésén.

Az első félidőben csak egyszer, 1-0-nál vezettek a legutóbbi öt szezonban egyaránt bronzérmes vendégek, akik közül sérülés miatt Juhász Ádám, Pásztor Ákos és Ancsin Gábor is hiányzott. Ezt követően fordított, sőt Szöllősi Balázs vezérletével elhúzott a Balatonfüred, így a Tatabánya vezetőedzője, Vladan Matics már a hetedik percben időt kért. A hazaiak előnye nem nőtt tovább, sőt a szünet előtt Balogh Zsolt irányításával felzárkózott a vendégcsapat.

A Tatabánya a második felvonás elején piros lap miatt elveszítette bosnyák védekező-specialistáját, Vladimir Vranjest, a folytatásban pedig ismét háromgólos hátrányba került. A meccs háromnegyedénél 21-19-re vezettek a fürediek, ám a folytatásban egy 6-2-es sorozattal ismét fordítottak a vendégek, és a szoros végjátékban már nem hagyták kicsúszni kezeik közül a sikert.

A mezőny legeredményesebb játékosa a füredi Szöllősi Balázs, illetve a tatabányai Balogh Zsolt volt, egyaránt hét góllal.

Eredmény:
Balatonfüredi KSE-Grundfos Tatabánya KC 24-26 (14-13)

14.  Váci KSE 9  -   1   8  (201-284) 1

Fazekas Gergő tíz gólt lőtt a lengyel elődöntőben kézilabda Fazekas Gergő tíz gólt lőtt a lengyel elődöntőben Fazekas Gergő tíz góllal járult hozzá az Orlen Wisla Plock 31-30-as győzelméhez a Górnik Zabrze otthonában a lengyel férfi kézilabda-bajnokság elődöntőjének első, hétfői mérkőzésén. tegnap 21:58 Vehír21 podcast: Nem csak a lelátón harcol a Telekom Veszprém vezérszurkolója Telekom Veszprém Vehír21 podcast: Nem csak a lelátón harcol a Telekom Veszprém vezérszurkolója A Veszprémi Szurkolói Egyesület vezetője, Gyurákovics István portálunk vadonatúj podcastjében a Vehír21-ben mesélt a vezérszurkolói szerepéről és az ehhez fűződő élményeiről. Latolgatta a Telekom Veszprém idei hazai és nemzetközi esélyeit, valamint beszélt a férfi kézilabda-válogatott olimpiai csoportjáról. Több más érdekes téma mellett szóba került a szurkolói közösség és a kézilabdaklub között tavaly év végén kialakult nézeteltérés és annak békés lezárása is. Valamint nálunk vallott először a széles nyilvánosság előtt súlyos betegségéről is. tegnap 22:51 Horvát szakember veszi át a veszprémi kézilabdacsapat irányítását Fejér-B.Á.L. Veszprém Horvát szakember veszi át a veszprémi kézilabdacsapat irányítását Az idény végén távozik az első osztályú kézilabda-bajnokságból kieső Fejér-B.Á.L. Veszprém éléről Danyi Gábor. A vezetőedzői feladatokat ősztől a horvát Dinko Dankovic veszi át. tegnap 19:36 Ilic Zoran öt gólja a Bundesligában kézilabda Ilic Zoran öt gólja a Bundesligában Ilic Zoran öt gólt lőtt a HSV Hamburg csapatában, amely házigazdaként 33-33-as döntetlent játszott a VfL Gummersbach együttesével a német férfi kézilabda-bajnokság vasárnapi játéknapján. 2024. április 21. 22:57