2020. április 3. // Buda, Richárd névnap

Sima győzelemnek tűnt, nem így lett

2019. december 2. 17:04
Magabiztos, négygólos első félidei vezetés után végül meglepő vereséget szenvedtek a vendéglátó Szekszárdi FGKC otthonában városunk kézilabdázónői vasárnap délután az NB II Dél-nyugati csoportjának tizedik fordulójában.

Vendégszereplés várt vasárnap délután megyeszékhelyünk kézilabdázónőire, akik a harmadosztály Dél-nyugati csoportjának tizedik fordulójában a Tolna megyei borvárosba, Szekszárdra utaztak szerencsét próbálni.

Némi kóstolgatással vette kezdetét a találkozó (10. perc: 4-4). Nem vitték túlzásba a felek, akik megfontoltan kézilabdáztak a továbbiakban is (20. perc: 10-10). Ezt követően azonban feljebb kapcsoltak egy fokozatot a veszprémi lányok, s megmutatták valójában mi is rejlik bennük: 6-0-s sorozattal rukkoltak elő, esélyt sem adva a vedéglátóiknak (félidő: 13-17).

Nem jött ki a lépés a VPSE kéziseinek a második félidőben (archív fotó)Nem jött ki a lépés a VPSE kéziseinek a második félidőben (archív fotó)

Németh Krisztáék pedig ott folytatták a szünet után, ahol az első játékrészben abbahagyták (38. perc: 15-19). Úgy is tűnt, hogy sima győzelem lesz belőle, azonban meglepő mód máshogy lett: a bakonyiak részéről támadásban némi rövidzárlat következett (50. perc: 21-21). S a végéré sajnos az egál is elúszott a VPSE számára, amely nem várt vereséget szenvedett a Szekszárdi FGKC otthonában (végeredmény: 27-25).

Lozsi Annáék a naptári évben utoljára december 8-án, vasárnap 15.00 órakor a Városi Stadionban lépnek parkettára. Vendégül látott ellenfeleik pedig nem mások, mint a nagykanizsai Tungsram sportolónői lesznek.

Női kézilabda NB I/B Dél-nyugati csoport, 10. forduló:
Szekszárdi FGKC–Veszprém Pannon SE 27-25 (13-17)
Szekszárd, Városi Sportcsarnok, 150 néző. Vezette: Kovács-Sebők, Réti.
Az SZKC legeredményesebb góldobói: Fehér 9, Reisch 6. Edző: Tabajdi Ferenc.
A VPSE góldobói: Németh Kriszta 10, Ács Anna 8, Takács Bianka 4, Regovics Vilhelmina 2, Lozsi Anna 1. Edzőik: Némethné Sulyok Erzsébet és Pischné Bankó Zsuzsa.

Utolsó módosítás: 2020. március 10. 19:03
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 20. 2020. április 26. 15:00 Veszprém, Városi Tornacsarnok Veszprém Pannon SE Tolna
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 19. 2020. április 18. 16:00 Tamási, Városi Sportcsarnok Tamási Veszprém Pannon SE
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 18. 2020. április 5. 15:00 Veszprém, Városi Tornacsarnok Veszprém Pannon SE Hévíz ELHALASZTVA
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 17. 2020. március 14. 17:00 Marcali, Városi Sportcsarnok Marcali VPSE ELHALASZTVA
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 16. 2020. március 8. 15:00 Veszprém, Városi Tornacsarnok Veszprém Pannon SE PEAC 28-29
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 15. 2020. február 29. 15:30 Kozármisleny, Városi Sportcsarnok Kozármisleny U22 VPSE 29-29