//
Károly, névnap

Sima győzelemnek tűnt, nem így lett

2019. december 2. 17:04
Magabiztos, négygólos első félidei vezetés után végül meglepő vereséget szenvedtek a vendéglátó Szekszárdi FGKC otthonában városunk kézilabdázónői vasárnap délután az NB II Dél-nyugati csoportjának tizedik fordulójában.

Vendégszereplés várt vasárnap délután megyeszékhelyünk kézilabdázónőire, akik a harmadosztály Dél-nyugati csoportjának tizedik fordulójában a Tolna megyei borvárosba, Szekszárdra utaztak szerencsét próbálni.

Némi kóstolgatással vette kezdetét a találkozó (10. perc: 4-4). Nem vitték túlzásba a felek, akik megfontoltan kézilabdáztak a továbbiakban is (20. perc: 10-10). Ezt követően azonban feljebb kapcsoltak egy fokozatot a veszprémi lányok, s megmutatták valójában mi is rejlik bennük: 6-0-s sorozattal rukkoltak elő, esélyt sem adva a vedéglátóiknak (félidő: 13-17).

Nem jött ki a lépés a VPSE kéziseinek a második félidőben (archív fotó)Nem jött ki a lépés a VPSE kéziseinek a második félidőben (archív fotó)

Németh Krisztáék pedig ott folytatták a szünet után, ahol az első játékrészben abbahagyták (38. perc: 15-19). Úgy is tűnt, hogy sima győzelem lesz belőle, azonban meglepő mód máshogy lett: a bakonyiak részéről támadásban némi rövidzárlat következett (50. perc: 21-21). S a végéré sajnos az egál is elúszott a VPSE számára, amely nem várt vereséget szenvedett a Szekszárdi FGKC otthonában (végeredmény: 27-25).

Lozsi Annáék a naptári évben utoljára december 8-án, vasárnap 15.00 órakor a Városi Stadionban lépnek parkettára. Vendégül látott ellenfeleik pedig nem mások, mint a nagykanizsai Tungsram sportolónői lesznek.

Női kézilabda NB I/B Dél-nyugati csoport, 10. forduló:
Szekszárdi FGKC–Veszprém Pannon SE 27-25 (13-17)
Szekszárd, Városi Sportcsarnok, 150 néző. Vezette: Kovács-Sebők, Réti.
Az SZKC legeredményesebb góldobói: Fehér 9, Reisch 6. Edző: Tabajdi Ferenc.
A VPSE góldobói: Németh Kriszta 10, Ács Anna 8, Takács Bianka 4, Regovics Vilhelmina 2, Lozsi Anna 1. Edzőik: Némethné Sulyok Erzsébet és Pischné Bankó Zsuzsa.

Utolsó módosítás: 2022. december 11. 21:05
kézilabda Női kézilabda NB II, 2022/2023 13. 2023. február 26. 15:00 Veszprém, Városi Sportcsarnok VPSE MKC U22
kézilabda Női kézilabda NB II, 2022/2023 12. 2023. február 18. 15:00 Ajka, Városi Sportcentrum Ajka VPSE
kézilabda Női kézilabda NB II Észak-nyugat, 2022/2023 10. 2022. december 10. 15:00 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok VPSE Sárvár 35-28
kézilabda Női kézilabda NB II Észak-nyugat, 2022/2023 9. 2022. december 4. 15:00 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok VPSE Bük 30-31
kézilabda Női kézilabda NB II Észak-nyugat, 2022/2023 8. 2022. november 26. 11:00 Lipót, Sportcsarnok Lébény VPSE 14-32