//
Eufrozina névnap

Sima győzelemnek tűnt, nem így lett

2019. december 2. 18:04
Magabiztos, négygólos első félidei vezetés után végül meglepő vereséget szenvedtek a vendéglátó Szekszárdi FGKC otthonában városunk kézilabdázónői vasárnap délután az NB II Dél-nyugati csoportjának tizedik fordulójában.

Vendégszereplés várt vasárnap délután megyeszékhelyünk kézilabdázónőire, akik a harmadosztály Dél-nyugati csoportjának tizedik fordulójában a Tolna megyei borvárosba, Szekszárdra utaztak szerencsét próbálni.

Némi kóstolgatással vette kezdetét a találkozó (10. perc: 4-4). Nem vitték túlzásba a felek, akik megfontoltan kézilabdáztak a továbbiakban is (20. perc: 10-10). Ezt követően azonban feljebb kapcsoltak egy fokozatot a veszprémi lányok, s megmutatták valójában mi is rejlik bennük: 6-0-s sorozattal rukkoltak elő, esélyt sem adva a vedéglátóiknak (félidő: 13-17).

Nem jött ki a lépés a VPSE kéziseinek a második félidőben (archív fotó)Nem jött ki a lépés a VPSE kéziseinek a második félidőben (archív fotó)

Németh Krisztáék pedig ott folytatták a szünet után, ahol az első játékrészben abbahagyták (38. perc: 15-19). Úgy is tűnt, hogy sima győzelem lesz belőle, azonban meglepő mód máshogy lett: a bakonyiak részéről támadásban némi rövidzárlat következett (50. perc: 21-21). S a végéré sajnos az egál is elúszott a VPSE számára, amely nem várt vereséget szenvedett a Szekszárdi FGKC otthonában (végeredmény: 27-25).

Lozsi Annáék a naptári évben utoljára december 8-án, vasárnap 15.00 órakor a Városi Stadionban lépnek parkettára. Vendégül látott ellenfeleik pedig nem mások, mint a nagykanizsai Tungsram sportolónői lesznek.

Női kézilabda NB I/B Dél-nyugati csoport, 10. forduló:
Szekszárdi FGKC–Veszprém Pannon SE 27-25 (13-17)
Szekszárd, Városi Sportcsarnok, 150 néző. Vezette: Kovács-Sebők, Réti.
Az SZKC legeredményesebb góldobói: Fehér 9, Reisch 6. Edző: Tabajdi Ferenc.
A VPSE góldobói: Németh Kriszta 10, Ács Anna 8, Takács Bianka 4, Regovics Vilhelmina 2, Lozsi Anna 1. Edzőik: Némethné Sulyok Erzsébet és Pischné Bankó Zsuzsa.
Hétméteresek: 6/5, ill. 3/1.
Kiállítások: 6, ill. 10 perc.

Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021
1. DKKA 2 2 0 0 72 52 20 4
Utolsó módosítás: 2020. szeptember 21. 9:16
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021 3. holnap 15:00 Dunaújváros, Városi Sportcsarnok DKKA U22 Veszprém Pannon SE
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021 2. 2020. szeptember 20. 15:00 Veszprém, Városi Sportcsarnok Veszprém Pannon SE Héviz 32-31
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 1. 2020. szeptember 11. 17:30 Nemesvámos, Sportcsarnok Nemesvámos Veszprém Pannon SE 33-28
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 16. 2020. március 8. 16:00 Veszprém, Városi Tornacsarnok Veszprém Pannon SE PEAC 28-29