2020. április 1. // Hugó névnap

Hatgólos vereség a Nemesvámos otthonában

2020. február 16. 17:23
Nem bírtak a nemesvámosi leányokkal a VPSE játékosai szombaton délután: a Vida Csenge vezette hazaiak hat góllal bizonyultak jobbnak a mieinknél a harmadosztályú kézilabda-bajnokság Dél-nyugati csoportjának 13. fordulójában.

Megyei rangadónak adott otthont szombaton délután a Nemesvámosi Sportcsartnok, ugyanis a női kézilabda NB II Dél-nyugati csoportjának 13. fordulójában a vendéglátó Bajnok DSE Nemesvámos és a Veszprém Pannon SE nézett farkasszemet.

Rangadónak megfelelően az első húsz minutumban kiegyenlített küzdelem folyt a pályán (8-8). Ezt követően azonban a veszprémi lányok sorozatban elkövetett hibáit sikerrel ki tudták használni a vámosiak, akik így már a szünetre is négygólos fórral vonulhattak (félidő: 16-12).

(archív fotó)(archív fotó)

A pihenőről visszatérve kirajzolódott, hogy a vendéglátó együttes jól felkészült a veszprémiek támadásaiból: a két átlövőt, Ács Annát és Németh Krisztát emberfogással sikerrel kivonták a játékból (47. perc: 24-21).

A VPSE mégsem adta fel, kiegyenlített és a vezetésért hétméterest dobhatott (52. perc: 24-24). Ami azonban sajnos kimaradt, s láthatóan megtörte a vendég csapatot. A nemesvámosiak pedig nem kegyelmeztek: Vida Csenge utolsó másodpercben szerzett találatával végül 33-27-re múlták felül a Pannon SE-t.

Ács Annáék hazai parketten legközelebb mához egy hétre, vasárnap 15.00 órakor a Siófok U22-es alakulata ellen javíthatnak.

Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 13. forduló:
Bajnok DSE Nemesvámos–Veszprém Pannon SE 33-27 (16-12)
Nemesvámos, Városi Sportcsarnok, 200 néző. Vezette: Dáné, Gyimesi.
A Nemesvámos legeredményesebb góldobója: Vida Csenge 11 (8). Edző: Galambos Attila.
A VPSE góldobói: Takács Bianka 8, Végh Viktória 5, Lozsi Anna 4, Ács Anna 4, Kun Boglárka 3, Németh Kriszta 2, Regovics Vilhelmina 1. Edző: Némethné Sulyok Erzsébet és Pischné Bankó Zsuzsa.
Hétméteresek: 8/8, ill. 4/2.
Kiállítások: 6, ill. 14 perc.

Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. Siófok U22 16 15 0 1 582 435 147 30
2. PEAC 16 14 0 2 539 417 122 28
3. Szekszárd 16 13 0 3 505 365 140 26
4. Nemesvámos 16 10 0 6 460 447 13 20
5. Veszprém Pannon SE 16 9 1 6 515 445 70 19
6. Marcali 16 9 0 7 436 450 -14 18
7. Kozármisleny U22 16 7 1 8 448 439 9 15
8. Balatonboglár 16 5 0 11 463 475 -12 10
9. Tolna 16 4 1 11 375 508 -133 9
10. Tamási 16 4 0 12 357 488 -131 8
11. Hévíz 16 3 1 12 394 463 -69 7
12. Kanizsa 16 1 0 15 370 512 -142 2
Utolsó módosítás: 2020. március 10. 19:03
Események
Sportág Sorozat F. Időpont Helyszín P. csapat V. csapat E.
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 20. 2020. április 26. 15:00 Veszprém, Városi Tornacsarnok Veszprém Pannon SE Tolna
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 19. 2020. április 18. 16:00 Tamási, Városi Sportcsarnok Tamási Veszprém Pannon SE
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 18. 2020. április 5. 15:00 Veszprém, Városi Tornacsarnok Veszprém Pannon SE Hévíz ELHALASZTVA
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 17. 2020. március 14. 17:00 Marcali, Városi Sportcsarnok Marcali VPSE ELHALASZTVA
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 16. 2020. március 8. 15:00 Veszprém, Városi Tornacsarnok Veszprém Pannon SE PEAC 28-29
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 15. 2020. február 29. 15:30 Kozármisleny, Városi Sportcsarnok Kozármisleny U22 VPSE 29-29
Simon Dani
2020. április 1. // Hugó névnap