2020. augusztus 10. // Lörinc névnap

Három forduló óta nyeretlen a VPSE

2020. március 1. 20:50
Városunk harmadvonalban szereplő kézilabdázónői szombaton délután 29-29-es döntetlent értek el a kozármislenyi fiatalok otthonában a dél-nyugati csoport 15. fordulójában.

A női kézilabda NB II elmúlt két fordulója korántsem volt városunk együttesének, a Veszprém Pannon SE legeredményesebb időszaka.

Megyeszékhelyünk kézilabdázónői éppen ezért szombat, a 15. körben annak a tudatában utaztak el a Baranya megyei kisvárosba, Kozármislenybe, hogy utóbbi két fiaskójukat győzelemmel feledtessék.

Már az első játékrészben érezni lehetett, hogy igazi ki-ki mérkőzésre van kilátás: ezt igazolja, hogy a VPSE mindössze csak egygólos előnyt tudhattott magáénak a szünetben (félidő: 14-15).

A VPSE tehetséges szélsője, Lozsi Anna (archív fotó)A VPSE tehetséges szélsője, Lozsi Anna (archív fotó)

A pihenő után tovább folytatódott a fej-fej melleti párharc, ami egészen odáig vezetett, hogy a mérkőzés végét jelző sípszóig nem jutottak egymással dűlőre a felek (végeredmény: 29-29).

Lozsi Anna és társai leghamarabb március 8-án (15.00), a vendég PEAC együttese ellen arathatnak ismét sikert a veszprémi Városi Stadionban.

Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 15. forduló:
Kozármisleny U22-Veszprém Pannon SE 29-29 (14-15)
Kozármisleny, Városi Sportcsarnok, 100 nézó. Vezette: Kovacsik, Polgár.

Női kézilabda NB II Délnyugati csoport 2020/2021
1. Nemesvámos 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Balatonboglár 0 0 0 0 0 0 0 0
3. BVSC - Zugló 0 0 0 0 0 0 0 0
4. DKKA U22 0 0 0 0 0 0 0 0
Utolsó módosítás: 2020. július 27. 16:31
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 16. 2020. március 8. 16:00 Veszprém, Városi Tornacsarnok Veszprém Pannon SE PEAC 28-29
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 15. 2020. február 29. 16:30 Kozármisleny, Városi Sportcsarnok Kozármisleny U22 VPSE 29-29
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 13. 2020. február 23. 16:00 Veszprém, Városi Tornacsarnok Veszprém Pannon SE Siófok U22 32-44