//
Taksony névnap

VPSE: gyönyörű hazai diadal

2020. október 12. 10:53
Városunk női kézilabdacsapata kiütéses, tizenhárom gólos sikert aratott a vendég Egerszeg felett az NB II Dél-nyugati csoportjának vasárnapi összecsapásán.

Negyedik fordulójához érkezett hétvégén a női harmadosztályú kézilabda-bajnokság, amelynek dél-nyugati csoportjában városunk alakulata, a VPSE is szerepel. Sulyok Erzsébet tanítványai vasárnap délután zárt kapuk mögött fogadták a vendég zalaegerszegieket a Munkacsarnokban.

Bátran, jól kezdtek a veszprémi hölgyek, azonnal magukhoz ragadták a kezdeményezést, ami az részeredményen is meglátszott, hiszen már a szünetre is nyolcgólos hazai előnnyel vonultak a felek (30. perc: 19-11).

Sulyok Erzsébet vezetőedző büszke lehetett tanítványairaSulyok Erzsébet vezetőedző büszke lehetett tanítványaira

A második játékrészben csak tetézte remek teljesítményét a Veszprém Pannon SE: védekezésben masszív, stabil játékot produkáltak a bakonyiak, akik támadásban is remekeltek. Akik végül tizenhárom gólos, meggyőző diadalt arattak (végeredmény: 38-25).

Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 4. forduló:
Veszprém Pannon SE–Egerszegi KK 38-25 (19-11)
Veszprém, Munkacsarnok, zárt kapuk. Vezette: Kovács K., Tóth J.

Domján Attila
Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021
1. Nemesvámos 6 5 0 1 194 154 40 10
2. DKKA U22 6 5 0 1 205 168 37 10
Utolsó módosítás: 2020. november 4. 10:53
kézilabda Női kézilabda NB II dél-nyugat, 2020/2021 11. 2020. december 6. 15:00 Veszprém, Munkacsarnok Veszprém Pannon SE Balatonboglár
kézilabda női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021 10. tegnap 11:00 Pécs, Egyetemi Sportcsarnok PEAC Veszprém Pannon SE 26-22
kézilabda női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021 9. 2020. november 22. 15:00 Veszprém, Munkacsarnok Veszprém Pannon SE Zugló 31-23
kézilabda női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021 8. 2020. november 15. 15:00 Nagykanizsa, Tungsram Sportcsarnok Nagykanizsa Veszprém Pannon SE ELHALASZTVA