//
Vilma névnap

Sorozatban harmadik győzelmüket jegyezték

2020. október 26. 13:37
A Veszprém Pannon SE magabiztos, 34-29-es győzelmet aratott a vendég Marcali együttese felett vasárnap a női kézilabda NB II dél-nyugati csoportjának hatodik fordulójában.

A vírushelyzet miatt továbbra is zárt kapuk mögött lép pályára hazai környezetben városunk harmadosztályú női kézilabdacsapata, a Veszprém Pannon SE, amely vasárnap délután a Marcali alakulatát fogadta a dél-nyugati csoport hatodik körében.

A bakonyi hölgyek már az első játékrészben jelezték riválisaiknak, hogy otthon kívánják tartani a pontokat. Ennek megfelelően a Némethné Sulyok Erzsébet vezette VPSE négygólos fórt alakított ki magának a szünetre (félidei állás: 16-12).

(archív fénykép)(archív fénykép)

A pihenő után továbbra is minőségi játékot produkáltak a veszprémiek, akiknek győzelme egy pillanatra sem forgott veszélyben. A vége 34-29 lett, a Pannon SE így sorozatban harmadik győzelmét aratta a bajnokságban.

Ács Annáék legközelebb november 8-án, vasárnap 14 órakor a jó erőt képviselő Siófok U22 otthonában lépnek parkettre.

Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 6. forduló:
Veszprém Pannon SE–Marcali VSZSE 34-29 (16-12)
Veszprém, Munkacsarnok, zárt kapuk. Vezette: Nagy Tímea, Tóth József.

Domján Attila
Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021
1. PEAC 9 9 0 0 327 245 82 18
2. DKKA U22 7 6 0 1 255 193 62 12
Utolsó módosítás: 2020. november 30. 10:43
kézilabda Női kézilabda NB II dél-nyugat, 2020/2021 11. holnap 15:00 Veszprém, Munkacsarnok Veszprém Pannon SE Balatonboglár
kézilabda női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021 10. 2020. november 28. 11:00 Pécs, Egyetemi Sportcsarnok PEAC Veszprém Pannon SE 26-22
kézilabda női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021 9. 2020. november 22. 15:00 Veszprém, Munkacsarnok Veszprém Pannon SE Zugló 31-23
kézilabda női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021 8. 2020. november 15. 15:00 Nagykanizsa, Tungsram Sportcsarnok Nagykanizsa Veszprém Pannon SE ELHALASZTVA