//
Lehel névnap

Mindkét pontot elhozta a VPSE

2021. február 21. 12:59
A Veszprém Pannon SE háromgólos győzelmet aratott a Hévíz otthonában szombaton a női kézilabda NB II dél-nyugati csoportjának tizenharmadik fordulójában.

Hévízi vendégszereplés várt szombaton városunk harmadosztályban szereplő női kézilabdacsapatára, a Veszprém Pannon SE-re. A Sulyok Erzsébet vezette bakonyi alakulat annak a reményében lépett parkettre a dél-nyugati csoport 13. körében, hogy két ponttal tér majd haza.

(archív fénykép)(archív fénykép)

A veszprémiek magabiztosan kézilabdáztak, már az első félidőben négygólos előnyt dolgoztak ki maguknak (félidei állás: 11-15). A pihenőt követően sem forgott veszélyben a VPSE diadala, amely végül háromgólos sikert aratott a vendéglátó Hévíz otthonában (eredmény: 26-29).

Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 13. forduló:
Hévízi SK-Veszprém Pannon SE 26-29 (11-15)
Hévíz, Városi Sportcsarnok, zárt kapuk mögött.

Domján Attila
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021 17. 2021. május 29. 17:00 Marcali, Városi Sportcsarnok Marcali Veszprém Pannon SE 40-33
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021 22. 2021. május 21. 17:00 Balatonboglár, Urányi János Sportcsarnok Balatonboglár Veszprém Pannon SE 27-27
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021 21. 2021. május 16. 15:00 Veszprém, Munkacsarnok Veszprém Pannon SE PEAC 28-27