//
Zsolt, Leó névnap

VPSE: elmaradt a bravúr

2021. március 1. 14:50
A Veszprém Pannon SE négygólos vereséget szenvedett a DKKA U22-es csapatától vasárnap a női kézilabda NB II dél-nyugati csoportjának tizennegyedik fordulójában.

Hazai bravúrra készültek hétvégén városunk harmadosztályban szereplő kézilabdázónői. A Sulyok Erzsébet vezette Veszprém Pannon SE a DKKA U22 alakulatát fogadta a Munkacsarnok zárt kapui mögött a tizennegyedik körben.

Szoros küzdelem folyt a játéktéren, fej-fej mellett haladtak felek (11. perc: 3-3). A házigazda soraiból a 16. percben Németh Krisztát egy véletlen elcsattant pofon miatt kizárták a játékvezetők. A VPSE mégis egygólos előnnyel vonulhatott pihenőre (félidei állás: 11-10).

Négygólos vereséget szenvedett a VPSE (archív fénykép)Négygólos vereséget szenvedett a VPSE (archív fénykép)

A második játékrészben azonban a vendégek domináltak: kétszer is 4-0-s sorozatot sikerült produkálniuk, amelyekkel a vezetést is átvették (19-25). A Pannon SE hiába küzdött lelkiismerettel, végül négy góllal alulmaradt a találkozón (végeredmény: 23-27).

Női kézilabda NB II dél-nyugati csoport, 22. forduló:
Veszprém Pannon SE–DKKA U22 24-27 (11-10)
Veszprém, Munkacsarnok, zárt kapuk mögött.
A hazaiak legeredményesebb játékosa: Ács Anna (9)

Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021
1. PEAC 16 16 0 0 595 417 178 32
2. DKKA U22 15 14 0 1 534 375 159 28
Utolsó módosítás: 2021. március 29. 17:14
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021 19. 2021. május 2. 15:00 Veszprém, Munkacsarnok Veszprém Pannon SE Nagykanizsa
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021 18. 2021. április 25. 15:00 Veszprém, Munkacsarnok Veszprém Pannon SE Siófok U22
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021 8. 2021. április 18. 15:00 Nagykanizsa, Tungsram Sportcsarnok Nagykanizsa Veszprém Pannon SE
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021 17. tegnap 17:00 Marcali, Városi Sportcsarnok Marcali Veszprém Pannon SE ELHALASZTVA
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021 16. 2021. március 28. 15:00 Veszprém, Munkacsarnok Veszprém Pannon SE Tolna KC 25-20
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021 7. 2021. március 21. 15:00 Siófok, Munkacsarnok Siófok U22 Veszprém Pannon SE 41-35