12°C
12°C

Csabrendeken nyert, már harmadik az Ugod

2021. március 16. 7:03
Az Öskü ikszelt a Szentantalfával, az Ősi a Taliándörögd, az Alsóörs a Somlószőlős gárdáját verte a hétvégén a CoreComm SI megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában.

Négy találkozóval folytatódott a Veszprém megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság, miután az éllovas Zirc és a Csopak összecsapását elhalasztották.

A 15. kör rangadóján az Ugod és a Csabrendek alakulatát fogadta. Bors Tibor révén a vendégek szereztek vezetést, de Györkös Zoltán büntetőjével még a szünet előtt egyenlített az Ugod. Kocsis Sándor pedig a győztes gólt is megszerezte a hazaiaknak, akik 2-1-es győzelmükkel a dobogó harmadik fokára léptek.

A második Öskü 2-2-es döntetlent játszott a Szentantalfával. A házigazda Alsóörs a duplázó Vérti Rezső főszereplésével 3-0-ra verte a Somlószőlőst. A forduló egyetlen idegenbeli sikerét pedig az Ősi aratta Taliándörögdön (0-2).