//
Zsolt, Leó névnap

Sorozatban kilencedik győzelmüket jegyezték

2021. április 2. 9:41
A BFKA Veszprém U22 hétgólos diadalt aratott a Pécsi VSE otthonában a férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoportjának csütörtöki mérkőzésén.

A másodosztályú kézilabda-bajnokság második pozícióját elfoglaló BFKA Veszprém csütörtökön Pécsett lépett pályára. Izgalmas mérkőzés volt kilátásban, hiszen a bakonyiak sorozatban kilencedik győzelmükre készültek, míg a házigazda otthon kívánta tartani a pontokat.

A Momir Ilics vezette vendégcsapat már az első játékrészben jelezte, hogy irányítani kívánja a mérkőzést. A hazaiak azonban tartották magukat, a Veszprémnek kétgólos előnyt sikerült kiharcolni a szünetre (félidei részeredmény: 11-13).

Elképesztő győzelmi szériát produkál a Veszprém (archív fénykép - Wolf Attila)Elképesztő győzelmi szériát produkál a Veszprém (archív fénykép - Wolf Attila)

A pihenőt követően ugyanakkor már nem volt kérdéses a mérkőzés végkimenetele; a bakonyiak elléptek vendéglátóiktól, végül pedig hét góllal, 30-23-ra nyertek.

Ezzel sorozatban kilencedik győzelmüket aratták a bajnokságban.

Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 9. forduló:
Pécsi VSE–BFKA Veszprém U22 23-30 (11-13)
Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok, zárt kapuk mögött.
A Pécs legeredményesebb góldobói: Kovács 6, Kienle 4. Edző: Mirko Vujovic.
A Veszprém legeredményesebb góldobói: Pergel 7, Lukács 4, Tóth 4. Edző: Momir Ilics.

Utolsó módosítás: 2021. április 2. 8:40
kézilabda Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2020/2021 19. 2021. május 7. 19:30 Veszprém, DEVM csarnok BFKA Veszprém U22 Pécsi VSE
kézilabda Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2020/2021 19. 2021. április 25. 16:00 Balatonfüred, Eötvös Sportcsarnok BFKA Balatonfüred U22 BFKA Veszprém U22
kézilabda Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2020/2021 18. 2021. április 16. 18:00 Budapest, Sportkastély PLER-Budapest BFKA Veszprém U22
kézilabda Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2020/2021 4. 2021. április 9. 19:30 Veszprém, DEVM Sportcsarnok (zárt kapuk) BFKA Veszprém U22 ETO-SZESE 31-28
kézilabda Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2020/2021 9. 2021. április 1. 19:30 Pécs, Lauber Dezső Városi Sportcsarnok Pécsi VSE BFKA Veszprém U22 23-30
kézilabda Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2020/2021 17. 2021. március 28. 18:00 Tata, Güntner Aréna Tatai AC BFKA Veszprém U22 32-40