A 2001-es születésű Milan Gostovics hároméves szerződést kötött a férfi kézilabda NB I-ben szereplő Balatonfüredi KSE-vel.

A 190 cm magas, 85 kilós jobbátlövő 17 évesen került az osztrák Bruck együtteséhez, majd az Európa-ligában szereplő spanyol Ademar Leónhoz szerződött.

Milan Gostovics Füreden folytatja - Fotó: BKSEMilan Gostovics Füreden folytatja - Fotó: BKSE

A szerb tehetség hároméves szerződést írt alá a tópartiakhoz.

A Barcelona lesz az Aalborg ellenfele a döntőben
A kilencszeres győztes spanyol Barcelona lesz a dán Aalborg ellenfele a férfi kézilabda Bajnokok Ligája kölni négyes döntőjének vasárnapi fináléjában.
Borbély Ádám bízik a magyar labdarúgó-válogatottban
A Veszprémi KKFT kapusa, Borbély Ádám lapunknak elmondta, ha férfi válogatottunk nehéz csoportba is került a labdarúgó Európa-bajnokságon, a pontszerzés így is sikerülni fog.
Marian Cozmáról nevezik el az új szegedi kézilabda-aréna vendégszektorát
Mindezt dr. Szűcs Ernő Péter elnök jelentette be csütörtökön a bajnok Mol-Pick Szeged kézilabdacsapatának hivatalos honlapján.
A Csurgó nyerte a férfi kézilabda Ligakupát
A Csurgói KK nyerte a férfi kézilabda Ligakupát, miután a döntő szerdai visszavágóján házigazdaként 28-21-re legyőzte a Sport36-Komló csapatát.
„A sikertelenséget semmivel sem lehet szépíteni”
Erős kisugárzású, nagy tekintéllyel rendelkező vezetőedzőt keres a Telekom Veszprém a menesztett spanyol David Davis helyére – árulta el az SzPress Hírszolgálatnak nyilatkozó dr. Csík Zoltán vezérigazgató, aki szerint a kézilabdacsapatnál a győzelmeknél is jobban hiányzott a kimagasló teljesítmény.