//
Konstantin névnap

VPSE: veretlenül a tabella élén

2021. október 4. 10:18
A házigazda Veszprém Pannon SE hatgólos diadalt aratott az NB I-es kézilabdázókat is felvonultató Szombathelyi KKA U22-es csapata ellen a harmadosztályú bajnokság vasárnapi mérkőzésén.

A női kézilabda NB II harmadik fordulójában hazai megmérettetés várt a Némethné Sulyok Erzsébet vezette Veszprém Pannon SE alakulatára. A bakonyi hölgyek vasárnap a Szombathely U22-es gárdáját látták vendégül a Wartha Vince utcában.

Az első játékrészben a házigazdának könnyed játékkal sikerült kilencgólos előnyt kovácsolnia (30. perc: 22-13), amely a második felvonás elején jól is jött, hiszen a vasiaknak 5-0-s sorozattal sikerült felzárkózniuk.

Újabb VPSE-diadal (archív fénykép)Újabb VPSE-diadal (archív fénykép)

Ekkor Némethné Sulyok Erzsébet időkérése megnyugtatta a veszprémieket: Németh Kriszta vezérletével végül hat góllal sikerült behúzni a mérkőzést, itthon tartani a két pontot (végeredmény: 36-30).

A Veszprém Pannon SE veretlenül foglalja el bajnoksága listavezető pozícióját.

Női kézilabda NB II Észak-nyugati csoport, 3. forduló:
Veszprém Pannon SE-Szombathelyi KKA U22 36-30 (22-13)
Veszprém, Munkacsarnok. 50 néző. Vezette: Szöllősi D., Szöllősi S.
A VPSE legeredményesebb gólszerzői: Zvolenszky 10, Ács 8, Németh 7.

Utolsó módosítás: tegnap 9:27
kézilabda Női kézilabda NB II, Észak-nyugat, 2021/2022 22. ma 16:00 Ajka, Városi Sportcsarnok Ajka VPSE
kézilabda Női kézilabda NB II, Észak-nyugat, 2021/2022 21. 2022. május 15. 16:00 Veszprém, Munkacsarnok VPSE Bük 26-36
kézilabda Női kézilabda NB II, Észak-nyugat, 2021/2022 20. 2022. május 7. 18:30 Ikrény, Sportközpont VKLSE Győr VPSE 24-29
kézilabda Női kézilabda NB II, Észak-nyugat, 2021/2022 19. 2022. április 23. 16:00 Veszprém, Munkacsarnok VPSE ETO KC U22 35-16