//
Gál névnap

Továbbra is listavezető a VPSE

2021. október 9. 20:53
A Veszprém Pannon SE újabb győzelmet aratott a harmadosztályú kézilabda-bajnokságban. Ács Anna és társai pénteken a házigazda Mosonmagyaróvár U22-es alakulatát múlták felül.

Előrehozott mérkőzésre készült pénteken délután a Némethné Sulyok Erzsébet vezette Veszprém Pannon SE. A bakonyi kézilabdázónők a hatodik forduló derbijére a Mosonmagyaróvár U22-es alakulatának otthonába látogattak.

A vendégek az első felvonásban szép, taktikus játékkal rukkoltak elő, amelynek meg is lett az eredménye: a veszprémiek hatgólos előnnyel vonulhattak pihenőre (félidei részeredmény: 7-13).

Bajnokesélyes a VPSE? (archív fénykép)Bajnokesélyes a VPSE? (archív fénykép)

A tetemes fór viszont rossz hatással volt a vendég gárdára. A VPSE a második játékrészben helyzetkihasználás terén gyengén teljesített. Ennek az eredménye az lett, hogy a házigazda egalizált (17-17). A hajrában azonban a lépés ismét a vendégeknek jött ki jobban, akik ha csak egy góllal is, de végül diadalt arattak (végeredmény: 20-21).

A Veszprém Pannon SE így a negyedik idei mérkőzését is megnyerte. A bakonyiak továbbra is listavezetők a bajnokságban.

Női röplabda NB II Észak-nyugati csoport, 6. fordulóból előrehozott mérkőzés:
Mosonmagyaróvár KC U22-Veszprém Pannon SE 20-21 (7-13)

Utolsó módosítás: 2021. október 9. 21:02
kézilabda Női kézilabda NB II, Észak-nyugat, 2021/2022 7. 2021. november 7. 15:00 Veszprém, Wartha Vince utcai sportcsarnok Veszprém Pannon SE BDSE
kézilabda Női kézilabda NB II, Észak-nyugat, 2021/2022 5. 2021. október 24. 15:00 Veszprém, Wartha Vince utcai sportcsarnok Veszprém Pannon SE RKC Tapolca
kézilabda Női kézilabda NB II, Észak-nyugat, 2021/2022 4. holnap 15:00 Veszprém, Wartha Vince utcai sportcsarnok Veszprém Pannon SE SZESE Győr
kézilabda Női kézilabda NB II, Észak-nyugat, 2021/2022 6. 2021. október 9. 13:00 Mosonmagyaróvár, UFM Aréna Mosonmagyaróvár U22 Veszprém Pannon SE 20-21
kézilabda Női kézilabda NB II, Észak-nyugat, 2021/2022 3. 2021. október 3. 15:00 Veszprém, Wartha Vince utcai sportcsarnok Veszprém Pannon SE Szombathelyi KKA 36-30
kézilabda Női kézilabda NB II, Észak-nyugat, 2021/2022 2. 2021. szeptember 25. 16:00 Celldömölk, CVSE-Swietelsky Aréna CVSE Veszprém Pannon SE 17-37