//
Konstantin névnap

Nem talál legyőzőre a Veszprém Pannon SE

2021. október 24. 21:32
A VPSE diadalsorozata továbbra sem szakadt meg: városunk harmadosztályban szereplő kézilabdázónői a Tapolca együttese ellen gyűjtötték be idei hatodik győzelmüket vasárnap.

Némethné Sulyok Erzsébet tanítványai a női kézilabda NB II észak-keleti csoportjának ötödik fordulójában a Tapolca gárdáját fogadták a Wartha Vince utcában.

Mindkét csapat rengeteg hibával kezdte a mérkőzést. Tapintható volt a feszültség a felek között. Míg a hazaiakra az első tíz percben a pontatlan lövések voltak jellemzőek, addig a vendégeknél a kapkodó játék, az eladott passzok játszották a főszerepet (3-3).

A VPSE ezt követően fokozatosan átvette az irányítást: a bakonyi hölgyek  a pihenőre  megnyugtató előnnyel vonulhattak (félidei részeredmény: 13-6).

Ács Anna tizenegy gólt jegyzett a találkozón (archív fénykép)Ács Anna tizenegy gólt jegyzett a találkozón (archív fénykép)

A második félidőben Ács Anna vezetésével (11 gól) fokozatosan növelte előnyét a vendéglátó, amelynek már kétség sem férhetett az elsöprő győzelméhez (végeredmény: 29-17).

A Veszprém Pannon SE továbbra is hibátlan mutatóval listavezető.

Női kézilabda NB II Észak-keleti csoport, 5. forduló:
Veszprém Pannon SE-RKC Tapolca 29-17 (13-6)
Veszprém, Munkacsarnok. Vezette: Buchesz, Czenki
A VPSE legeredményesebb góldobója: Ács Anna (11)

Utolsó módosítás: tegnap 9:27
kézilabda Női kézilabda NB II, Észak-nyugat, 2021/2022 22. ma 16:00 Ajka, Városi Sportcsarnok Ajka VPSE
kézilabda Női kézilabda NB II, Észak-nyugat, 2021/2022 21. 2022. május 15. 16:00 Veszprém, Munkacsarnok VPSE Bük 26-36
kézilabda Női kézilabda NB II, Észak-nyugat, 2021/2022 20. 2022. május 7. 18:30 Ikrény, Sportközpont VKLSE Győr VPSE 24-29
kézilabda Női kézilabda NB II, Észak-nyugat, 2021/2022 19. 2022. április 23. 16:00 Veszprém, Munkacsarnok VPSE ETO KC U22 35-16