//
Bernát, Felícia névnap

VPSE: továbbra is lehengerlő a teljesítmény

2021. november 22. 12:03
A Veszprém Pannon SE huszonegy góllal (!) múlta felül a vendég VKLS Győr alakulatát vasárnap. Városunk kézilabdázónői így továbbra is hibátlan mutatóval vezetik a III. osztályt.

Idei kilencedik mérkőzésén is győzelem reményében lépett pályára a Veszprém Pannon SE: a bakonyi hölgyek a kézilabda NB II észak-nyugati csoportját hibátlanul statisztikával vezetik. Némethné Sulyok Erzsébet csapata vasárnap a VKLS Győr együttesét fogadta a Wartha Vince utcai sportcsarnokban.

Esélyeshez méltóan kezdtek a hazaiak, akik percek alatt 6-2-es vezetést alakítottak ki maguknak. Sőt, a szünetet jelző sípszóig tovább tudták növelni fórjukat a veszprémiek (félidei részeredmény: 17-12).

Ács Anna tizenhárom gólt szerzett! (archív fénykép)Ács Anna tizenhárom gólt szerzett! (archív fénykép)

A pihenőt követően rendesen beindult a VPSE „gólhengere”: a vendéglátó állva hagyta ellenfelét. A 21 lőtt gólra a győriek mindössze öttel tudtak válaszolni (végeredmény: 38-17).

Az ötletes támadójátéknak és a precíz védekezésnek köszönhetően megérdemelt nagyarányú győzelemmel hangolhatott a VPSE a jövő hétvégi rangadóra, amelyet a Büki TK ellen vívnak majd a veszprémiek.

Női kézilabda NB II Észak-nyugat, 9. forduló:
Veszprém Pannon SE–VKLS Győr 38-17 (17-12)
Veszprém, Wartha Vince utcai sportcsarnok.
A VPSE legeredményesebb góllövői: Ács Anna 13, Zvolenszky Nóra 10.

Utolsó módosítás: 2022. május 8. 18:15
kézilabda Női kézilabda NB II, Észak-nyugat, 2021/2022 22. holnap 16:00 Ajka, Városi Sportcsarnok Ajka VPSE
kézilabda Női kézilabda NB II, Észak-nyugat, 2021/2022 21. 2022. május 15. 16:00 Veszprém, Munkacsarnok VPSE Bük 26-36
kézilabda Női kézilabda NB II, Észak-nyugat, 2021/2022 20. 2022. május 7. 18:30 Ikrény, Sportközpont VKLSE Győr VPSE 24-29
kézilabda Női kézilabda NB II, Észak-nyugat, 2021/2022 19. 2022. április 23. 16:00 Veszprém, Munkacsarnok VPSE ETO KC U22 35-16