Melinda névnap

Klausz Kristófék hibátlan teljesítménnyel nyerték a Mikulás-ralit

2021. november 28. 17:51
Mind az öt szakaszt megnyerve zárt a veszprémi Mikulás-rali élén Klausz Kristóf és Csányi Botond.

A nagyon nehéz körülmények között zajló veszprémi verseny minden szakaszát megnyerve tudott az élen zárni Klausz Kristóf és Csányi Botond – számolt be vasárnap este a rallycafemagazin.hu.

Fotó: MGR Images / Makai GergelyFotó: MGR Images / Makai Gergely

A második helyet az utolsó szakaszon előző Balogh János és Holczer Dániel szerezte meg 1:09.7 perc hátránnyal, míg a harmadik helyen Csomós Miklós és Nagy Attila zárt további 4.4 másodperc hátránnyal.

Ollé Sándor és Czakó Janek a nagy sárban kicsúszott az utolsó szakaszon, de így is sikerült a negyedik helyen búcsúztatni Skodájukat, melyet Ollé jövőre egy Hyundaira fog váltani.