2022. augusztus 11.
//
Zsuzsanna névnap

Megyei rangadót rendeznek a labdarúgó NB III idénynyitó fordulójában

2022. július 12. 8:15
Az elmúlt két idényben egyaránt bronzérmet szerző Practical VLS a megyei rivális Balatonfüred otthonába fog látogatni a labdarúgó NB III 2022/2023-as kiírásának első fordulójában.

Miután megtörtént a labdarúgó NB III csoportbeosztása, a Magyar Labdarúgó-szövetség a pontos mérkőzésnaptárat is közölte hivatalos felületein.

Kapcsolódó cikk
Július végén rajtol a labdarúgó NB III
A sorozatban két bajnoki bronzérmet szerző Practical VLS július 31-én, vasárnap vág neki a 2022/2023-as idénynek. A Magyar Labdarúgó-szövetség csütörtökön a csoportbeosztásokat is elkészítette, így fény derült a veszprémiek riválisainak kilétére is

Eszerint a Pető Tamás irányította veszprémi csapat az idei kiírás első, július 31-én rendezendő fordulójában a Balatonfüred otthonába fog látogatni.

Komoly izgalmakat ígér a nyitókör (archív fénykép)Komoly izgalmakat ígér a nyitókör (archív fénykép)

Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, idénynyitó forduló:

Július 31., vasárnap

Csornai SE–Puskás Akadémia FC II
Budaörs–Kelen SC
Zalaegerszegi TE FC II–Zsámbéki SK
Kaposvári Rákóczi FC–FC Nagykanizsa
Balatonfüredi FC–Practical VLS
Tatabányai SC–Technoroll Teskánd KSE
Komárom VSE–Érdi VSE
Mol Fehérvár FC II–Gyirmót FC Győr II
Bicskei TC–Móri SE
III. Ker. TVE–ETO Akadémia

A mérkőzés kezdősípszóinak időpontja egyelőre még pontosítás alatt áll. Ahogy arról korábban már beszámoltunk, a veszprémi stadion atlétikapályájának felújítása miatt a VLS a hazai mérkőzéseit az ajkai sportcentrumban kényszerül lejátszani, míg az edzések az Öskü gárdájának otthonában zajlanak.

A részletes bajnoki menetrend a linkre kattintva olvasható, ám módosítások még bőven várhatóak.

Simon Dani
Szalai Csaba
Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023
M GY D V LG KG GK P
1. Balatonfüred 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Bicske 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Budaörs 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Csorna 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Érd 0 0 0 0 0 0 0 0
6. ETO A. 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Nagykanizsa 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Gyirmót 0 0 0 0 0 0 0 0
9. III. Kerület 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kaposvár 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Kelen 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Komárom 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Fehérvár II. 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Mór 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Practical VLS 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Puskás II. 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Tatabánya 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Teskánd 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Zsámbék 0 0 0 0 0 0 0 0
20. ZTE II. 0 0 0 0 0 0 0 0
Utolsó módosítás: 2022. július 26. 16:09
Események
Sportág Sorozat F. Időpont Helyszín P. csapat V. csapat E.
következő események betöltése
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 5. 2022. augusztus 21. 17:30 Csorna, Sporttelep Csorna Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 4. 2022. augusztus 17. 17:30 Ajka, Sportcentrum Practical VLS Budaörs
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 3. 2022. augusztus 14. 11:00 Zalaegerszeg, ZTE Aréna ZTE II. Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó Magyar Kupa, 2022/2023 1. 2022. augusztus 6. 18:00 Szombathely, Király Sportlétesítmény Király SE Practical VLS 2-0
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 2. 2022. augusztus 3. 17:30 Ajka, Sportcentrum Practical VLS Kaposvár 2-0
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 1. 2022. július 30. 17:30 Balatonfüredi FC Sporttelep Balatonfüredi FC Practical VLS 0-2
előző események betöltése

További cikkek