//
Balázs névnap

Nagy küzdelemben maradt alul a Fejér-B.Á.L. Veszprém

2023. január 19. 13:10
A Fejér-B.Á.L. Veszprém egyetlen góllal kapott ki az immáron csoportgyőztes Budakalász vendégeként a férfi kézilabda Liga Kupa szerdai találkozóján.

A veszprémiek még csak a harmadik, a házigazda Budakalász viszont már az utolsó mérkőzésére készült a harmadik számú honi sorozat, a Liga Kupa csoportkörében.

A bakonyiak kiválóan tartottak magukat az első játékrészben, olyannyira, hogy a szünetben vezetni tudtak. A második felvonás is kiélezett küzdelmet hozott, sokáig fej fej mellett haladtak a felek, a végjátékban azonban a budakalásziak tudtak felülkerekedni egyetlen találattal.

Hári Levente hat gólt szerzett - Fotó: Cseh Péter, veszpremikse.huHári Levente hat gólt szerzett - Fotó: Cseh Péter, veszpremikse.hu

Csoknyai István együttese egy hibátlan teljesítménnyel jutott tovább. A Konkoly-csapatra még három találkozó vár az A-jelű csoportban. Éles Benedekék legközelebb pénteken lépnek pályára a Budai Farkasok vendéglátójaként.

Férfi kézilabda Liga Kupa, A csoport, 2. forduló:
CYEB-Budakalász–Fejér-B.Á.L. Veszprém 26-25 (13-14)
Budakalász, 100 néző. Vezette: Asztalos, Szalay
Budakalász: Váczi, Bíró B. (kapusok), Kovács D. 3, Tyiskov 2, Tóth Sz. 1, Koncz 3, Tóth R., Vrhovina 2, Kiss B. 2, Varjú 5., Papp 3, Sinkovits 5, Berényi, Maracskó, Dávid. Vezetőedző: Csoknyai István
Veszprém: Balogh T., Miklós G. (kapusok), Tóth P. 2, Csizmadia, Szmetán P. 4, Hári 6, Éles B., Fercsik, Stranigg 1, Szucsik, Molnár B., Szrnka 1, Bugyáki 4, Vetési 2, Szatmári B. 1, Szatmári S. Vezetőedző: Konkoly Csaba
Kiállítások: 12, ill. 12 perc
Hétméteresek: 4/4, ill. 2/2

Az A csoport állása: 1. Budakalász 12 pont (6 meccs), 2. Budai Farkasok 4 (2), Fejér-B.Á.L. Veszprém 2 (3), 3. 4. Szigetszentmiklós 0 (5).

Utolsó módosítás: 2023. január 20. 10:54
kézilabda Férfi kézilabda Európa-liga, 2022/2023 8. 2023. február 14. 20:45 Svájc, Schaffhausen Schaffhausen Fejér-B.Á.L. Veszprém
kézilabda Férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2022/2023 14. 2023. február 11. 18:00 Komló, Sportközpont Komló Fejér-B.Á.L. Veszprém
kézilabda Férfi kézilabda Európa-liga, 2022/2023 7. 2023. február 7. 17:00 Veszprém Aréna Fejér-B.Á.L. Veszprém Göppingen
kézilabda Férfi kézilabda Magyar Kupa, 2022/2023 4. 2023. február 1. 18:00 Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand Budai Farkasok Fejér-B.Á.L. Veszprém 28-32
kézilabda Férfi kézilabda NB I, 2022/2023 13. 2022. december 17. 18:00 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok Fejér-B.Á.L. Veszprém Csurgó 27-32
kézilabda Férfi kézilabda Európa-liga, 2022/2023 6. 2022. december 13. 18:45 Eperjes, Szlovákia Tatran Presov Fejér-B.Á.L. Veszprém 22-20