Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2025. május 14. Bonifác
2025. május 14. Bonifác

Elhalasztják a szombati Balaton-átúszást

2023. július 20. 15:21 // Forrás: MTI
Az Országos Meteorológiai Szolgálat siófoki obszervatóriumának időjárás-előrejelzése alapján - a Balatoni Vízirendészeti Rendőrkapitány egyetértésével - a szervezők úgy döntöttek, hogy nem tartják meg szombaton a 41. Lidl Balaton-átúszást.

Az esemény Facebook-oldalán olvasható közlemény szerint a szombatra várható bizonytalan, zivatarveszélyes időjárás miatt a Révfülöp-Balatonboglár közötti átúszás tervezett új időpontja július 23., vasárnap.

"A vasárnapi megrendezés majdnem biztos, de a végleges döntés péntek délben születik meg" - írták a szervezők.

A nevezések a halasztott időpontra is érvényesek, visszalépés esetén  - amelyet pénteken 15 óráig kell jelezni - a befizetett nevezési díjat és az esetlegesen megvásárolt jótékonysági termékek összegét teljes egészében visszafizetik. A visszalépő résztvevők helyére korlátozott számban új nevezéseket fogadnak, a jelentkezést a létszámlimit elérésekor, de legkésőbb szombat délelőtt 10 órakor lezárják. A helyszínen már nem lehet nevezni.

A választott távot teljesítők a budapesti atlétikai világbajnokságra beváltható ötven százalékos kedvezményes jegyvásárlásra jogosító kuponnal lesznek gazdagabbak - hangsúlyozták a szervezők.

vehir.hu
további cikkek
Tíz év után ismét megrendezik az öbölátúszást Tihany és Balatonfüred között szabadidősport Tíz év után ismét megrendezik az öbölátúszást Tihany és Balatonfüred között Tíz év után, hagyományteremtő szándékkal ismét megrendezik a balatoni Allianz Öbölátúszást Tihany és Balatonfüred között június 14-én - közölte a szerdai, balatonfüredi sajtótájékoztatón a program szervezője. ma 13:45 Egy PICi futás a PICikért – sikeres volt a Valeo jótékonysági futása közélet Egy PICi futás a PICikért – sikeres volt a Valeo jótékonysági futása Először rendezték meg Veszprémben a Valeo Jótékonysági Futást, amely nemcsak a mozgás öröméről, hanem a segítségnyújtásról is szólt. Az „Egy PICi futás a PICikért” esemény bevétele a veszprémi koraszülött osztály munkáját támogatja. 2025. május 11. 15:50 Schmidt Ádám: a rendszeres sporttal kialakul a belső igény az élethosszig tartó mozgásra szabadidősport Schmidt Ádám: a rendszeres sporttal kialakul a belső igény az élethosszig tartó mozgásra A rendszeres testmozgás minőségi életet eredményez, miközben a fiatalok, idősek közösségi értékekre is szert tesznek - mondta a Honvédelmi Minisztérium sportért felelős államtitkára a Sportoló Nemzet Program keretében Tiszafüreden, az idei első országjáró állomáson. 2025. május 9. 20:50 Futni jó, segíteni még jobb szabadidősport Futni jó, segíteni még jobb Május 11-én először rendezik meg Veszprémben a Valeo jótékonysági futást, amely nemcsak a mozgás öröméről, hanem a segítségnyújtásról is szól. Az „Egy PICi futás a PICikért” esemény bevétele a veszprémi koraszülött osztály munkáját támogatja 2025. május 8. 9:43

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.