Nyertek a bajnokaspiránsok

2024. március 25. 6:15
Az Úrkút, a Pápa, a Balatonalmádi és a Fűzfő is győzni tudott a Vehir.hu vármegyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság hétvégi, 20. fordulójában.

A szombati játéknapon Devecserbe látogatott a címvédő, éllovas Úrkút, amely ugyan a vártnál nehezebben, de nyerni tudott (3-5).

A forduló rangadóján a Sümeg egyetlen góllal maradt alul a vendég Pápa ellen (1-2). A Perutz maradt a negyedik helyen, de csak három pont a hátránya az éllovassal szemben.

A sereghajtó Várpalota harmadik győzelmét aratta az idei kiírásban, mindezt a vendég Rátót bánta (3-1).

A középmezőnyben a Zirc a második félidőben fordítva 2-1-re nyert az Ajka Kristály ellen.

Vasárnap rendezték a BalatonalmádiMagyarpolány derbit, ami a harmadik helyezett tópartiak 3-0-s sikerével zárult.

Balatonfüredi USC – Péti MTE 2-0 (1-0)

A Balatonfüredi USC 2-0-ra diadalmaskodott a Pét ellen. E találkozóról képgalériát is talál cikkünkben.

A Csetény nem tudta megállítani a Fűzfőt (1-2), amely tovább őrzi második helyét a tabellán.

A Szentantalfa kontra Tihany derbi a félszigetiek győzelmével ért véget (1-3).

Vehir.hu vármegyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság, 20. forduló:

Március 23., szombat

Devecser SE–Úrkút SK 3-5 (1-4)
Gólszerzők
: Keringer (8., 59.), Sipos (89.), ill. Szedlacsek (13., 31.), Kovács G. (38.), Uj (41.), Sáringer (73.)

Sümeg VSE–Pápai Perutz FC 1-2 (1-1)
Gólszerzők
: Szakonyi (41. – büntetőből), ill. Nagy K. (4., 79.)

Várpalotai BSK–FC RAC 3-1 (2-0)
Gólszerzők
: Nagy L. (3.), Szabó P. (16.), Oroszi (93.), ill. Farkas (70.)

FC Zirc–Ajka Kristály SE 2-1 (0-1)
Gólszerzők
: Kopházi (58., 89.), ill. Adorján (15.)

Március 24., vasárnap

Balatonalmádi SE–Klíma-Park Magyarpolány SE 3-0 (2-0)
Gólszerzők
: Márcsik (13.), Markó (34.), Horváth B. (60.)

Balatonfüredi USC–Péti MTE 2-0 (1-0)
Gólszerzők
: Kovácsfi (10.), Radács (52.)

Csetény SE–Fűzfői AK 1-2 (1-2)
Gólszerzők
: Arany (13.), ill. Kakas (3.), Kuti (40.)

Szentantalfa NVSE–Tihanyi FC 1-3 (1-2)
Gólszerzők
: Dombi (4.), ill. Tar (18., 26., 79.)

Tabella

Forrás: adatbank.mlsz.huForrás: adatbank.mlsz.hu

Ez történt a vármegyei második vonalban

Péti MTE-Peremarton–Nemesszalók ESE 1-0 (1-0)
TIAC VSE–Balatonszepezd ÖKSC 2-3 (1-1)
Kamond FC–Gostech PV Öskü FC 0-2 (0-0)
Taliándörögd SE–Edeltech Ugod SE 0-5 (0-1)
Ősi PSK–Badacsonytomaji SE 2-2 (2-0)

Tabella ITT

Szalai Csaba
Tóparti rangadóval folytatódik a vármegyei küzdelem vármegyei foci Tóparti rangadóval folytatódik a vármegyei küzdelem A VEHIR.HU Veszprém vármegyei labdarúgó élvonal előttünk álló fordulójában a Balatonalmádi a Balatonfüredi USC-t fogadja, míg a listavezető, címvédő Úrkútra könnyed ütközet vár a sereghajtó Várpalota ellen. 2024. április 25. 14:09 Nem hirdettek győztest a Fűzfő–Úrkút rangadón vármegyei foci Nem hirdettek győztest a Fűzfő–Úrkút rangadón A VEHIR.HU Veszprém vármegyei labdarúgó élvonal hétvégi rangadóján 1-1-es döntetlent játszott a listavezető Úrkút az üldöző Fűzfővel – képriport a rangadóról, összefoglaló a forduló eredményeiről. 2024. április 22. 12:21 Élre áll a Fűzfő? – az idény eddigi legizgalmasabb mérkőzése következik vármegyei foci Élre áll a Fűzfő? – az idény eddigi legizgalmasabb mérkőzése következik A VEHIR.HU Veszprém vármegyei labdarúgó élvonal hétvégi fordulójában a listavezető Úrkút az üldöző Balatonfűzfő otthonába látogat. A csapatokat jelenleg két pont választja el egymástól, a tópartiak győzelem esetén megelőzhetik címvédő riválisukat. 2024. április 18. 8:06 A Fűzfő nyerte a rangadót, a Tihany tizenkettőt gurított vármegyei foci A Fűzfő nyerte a rangadót, a Tihany tizenkettőt gurított A VEHIR.HU Veszprém vármegyei labdarúgó I. osztály elmúlt hétvégéi fordulójában a második helyen álló Balatonfűzfő 1-0-ra nyert Pápán, míg a Tihany 12-0-ra múlta felül a sereghajtó Várpalotát – összefoglaló, képriport. 2024. április 15. 8:56