Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2025. május 2. Zsigmond
2025. május 2. Zsigmond

A szezon végén távozik a Balatonfüred edzőpárosa

2024. március 27. 19:22 // Forrás: MTI
György László és Imre Vilmos a szezon végén távozik a Balatonfüredi KSE élvonalbeli férfi kézilabdacsapatától.

György László a Nemzeti Sport szerdai számában beszélt róla először, hogy a vezetőség nem hosszabbítja meg az idény végén lejáró szerződésüket.

"Kiváló szakemberekről van szó, akik maximálisan elvégezték a rájuk bízott feladatokat. Nagyon örülünk, hogy nálunk dolgoznak, de úgy érezzük, némileg elfáradt a csapat és az edzőpáros közötti kapcsolat" - mondta Kis Ákos szakmai igazgató az MTI-nek.

Távozik a a BKSE vezetőedzője, György László és segítője, Imre VilmosTávozik a a BKSE vezetőedzője, György László és segítője, Imre Vilmos

Hozzátette, a rossz bajnoki rajt után a kettős részéről már decemberben megfogalmazódott a távozás gondolata, de a klubvezetés akkor úgy döntött, hogy György László és Imre Vilmos töltse ki a szezon végéig szóló megállapodását. Hangsúlyozta: a vártnál gyengébb eredményekért természetesen nem csupán a két tréner a felelős, ezért lesznek változások a játékoskeretben is.

Az edzőpáros 2020 óta irányítja a Balatonfüred együttesét, amely sorrendben negyedik, harmadik, majd ötödik lett a bajnokságban, 2021-ben bronzérmet nyert a Magyar Kupában, és szerepelt az Európa-liga csoportkörében is. Jelenleg a tabella nyolcadik helyén áll.

A fürediek kedden jelentették be, hogy nyártól két szezonra szerződtetik a 30 éves orosz válogatott beállót, Gyenyisz Vasziljevet, aki részt vett három Európa-bajnokságon, két világbajnokságon, a Bajnokok Ligájában pedig három különböző csapatban is pályára lépett. Az irányító Németh Balázs és a balátlövő Stevan Sretenovic 2026-ig meghosszabbította szerződését.

vehir
vehir
vehir
vehir.hu
Baumann Béla
Baumann Béla
Baumann Béla
Baumann Béla
további cikkek
D__US20250424008-scaled
D__US20250424008-scaled
D__US20250424008-scaled
Győzelemmel búcsúzott a BL-negyeddöntőben a Szeged a címvédővel szemben A Szeged a negyeddöntőben búcsúzott a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, mert bár 30-29-re nyert a címvédő Barcelona otthonában a csütörtöki visszavágón, összességében 56-54-re alulmaradt a párharcban. tegnap 22:39
9_DSC_1692
9_DSC_1692
9_DSC_1692
Egyetlen gól döntött – a Magdeburg utazhat Kölnbe Kilenc perccel a vége előtt néggyel vezetett, végül egyetlen góllal kikapott a Veszprém a Magdeburgtól a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének hazai visszavágóján. A bakonyiak sorozatban harmadszor maradnak le a négyes döntőről, a németek zsinórban harmadszor utazhatnak Kölnbe. tegnap 20:28
220802_VladimirVranjes
220802_VladimirVranjes
220802_VladimirVranjes
Férfi kézilabda NB I: a Bundesligából igazol a Csurgó Vladimir Vranjes bosnyák válogatott kézilabdázó nyártól a férfi NB I-ben szereplő Csurgói KK-t erősíti. tegnap 14:53
DKRCS20250216013
DKRCS20250216013
DKRCS20250216013
Súlyosan megsérült a kézilabdázó Faluvégi Dorottya térde Súlyosan megsérült a térde Faluvégi Dorottya Európa-bajnoki bronzérmes kézilabdázónak. tegnap 14:39

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.