21°C
21°C

Rangadó helyett kiütés: ötöt lőtt az Úrkút a Sümegnek

2024. március 30. 6:01
Sima fűzfői és úrkúti siker született a Vehir.hu vármegyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság nagypénteki rangadóin.

A húsvéti ünnepek miatt nagypénteken rendezték a teljes bajnoki fordulót a vármegyei fociélvonalban.

Az Ajka Kristály és a Balatonalmádi már délelőtt összecsapott. A korai kezdés azonban nem borította a papírformát, a harmadik helyezett tópartiak nyerni tudtak (1-2).

Ugyancsak vendégsiker született a Várpalota és a Csetény meccsén (1-3). Ahogyan a játéknap egyik rangadóján is, ahol az utóbbi hetekben remeklő Tihany nem tudta megnehezíteni a második Fűzfő dolgát (0-3).

Úrkút SK–Sümeg VSE 5-0 (3-0)

A negyedik Pápa tükörsima győzelmet ünnepelhetett a Rátót ellen (4-0). Így tett az éllovas Úrkút is, amely a vártnál sokkal könnyebben győzedelmeskedett a hatodik Sümeg vendéglátójaként (5-0).

A játéknap legfordulatosabb meccsét a Pét és a Devecser vívta. A vendégek ugyanis már kettővel vezettek a szünetben, ám végül 5-3-ra kikaptak.

A Magyarpolány 2-0-ra verte a Balatonfüredi USC-t, a forduló egyetlen döntetlen eredménye pedig a Szentantalfa kontra Zirc találkozón született (1-1).