Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

A Telekom korábbi jobbszélsője is Győrben folytatja

2024. június 6. 14:28 // Forrás: MTI
A montenegrói válogatott balátlövő Milos Bozovic, valamint a szerb élvonalbeli Dinamo Pancevóból hazatért jobbszélső Dörnyei Borisz leigazolásával vált teljessé a férfi kézilabda NB I-ben újonc Győri ETO-UNI FKC kerete a következő szezonra.

A klub honlapja felidézi, hogy a 29 éves Bozovic 2016 és 2021 között Tatabányán szerepelt, de játszott a spanyol, a szlovén, a horvát, legutóbb pedig a francia élvonalban.

A 24 éves, veszprémi nevelésű jobbszélső, Dörnyei Borisz az elmúlt két szezont a szerb Dinamo Pancevóban töltötte, amellyel a bajnokságban mindkétszer negyedik, a kupában tavaly ezüstérmes lett.

A győriek korábban szerződtették többek között a hetvenszeres válogatott jobbátlövő Balogh Zsoltot a Ferencvárostól, illetve a szlovén válogatott irányító Dean Bombacot a Szegedtől.

vehir.hu
további cikkek
Férfi kézilabda NB I: a Tatabánya válogatott beállót, a Győr gólkirályt igazol férfi kézilabda NB I Férfi kézilabda NB I: a Tatabánya válogatott beállót, a Győr gólkirályt igazol Szűcs Bence válogatott beálló távozik a francia élvonalbeli USDK Dunkerque férfi kézilabdacsapatától és Tatabányára igazol, az NB I-es gólkirály Kovács Tamás pedig a NEKA-tól Győrbe szerződik. 2026. június 4. 16:00 Xavier Pascual: nagyon elégedett vagyok a szezonnal One Veszprém HC Xavier Pascual: nagyon elégedett vagyok a szezonnal Nagyon elégedett vagyok a szezonnal, a Super Globe-ot két hosszabbítás után, egy góllal vesztettük el, a final fourból hét méteresekkel estünk ki. Megértem, hogy a szurkolók azt szerették volna, hogy négyes döntőbe legyünk, megpróbáltuk, közel voltunk, mindent beleadtunk – fogalmazott Xavier Pascual, a bajnok One Veszprém férfi kézilabdacsapatának spanyol vezetőedzője az OTP Bank-Szeged elleni győztes bajnoki döntő után. 2026. június 2. 22:55 Szegeden is nyert a Veszprém – zsebben a harmincadik bajnoki arany! One Veszprém HC Szegeden is nyert a Veszprém – zsebben a harmincadik bajnoki arany! Harmincadik bajnoki címét szerezte meg a One Veszprém férfi kézilabdacsapata, amely kedd este a döntő második, idegenbeli meccsét is megnyerte az OTP Bank-Pick Szeged ellen. Xavier Pascual legénysége az idény során ötödször is legyőzte legnagyobb honi riválisát, ráadásul az idei bajnokságban egyetlen pontot sem vesztett. 2026. június 2. 20:54

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.