Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Kékszalag: Az RSM nyerte a gyorsasági versenyt

2024. július 19. 18:55 // Forrás: MTI
A Vándor Róbert kormányozta RSM nyerte a Kékszalag gyorsasági versenyét, a balatonfüredi Audi Speed Challenge-et péntek délután.

A Kékszalag Fesztivál részeként már hagyományosan megrendezett gyorsasági versenyen a Kékszalag leggyorsabb katamaránjai vettek részt. Egy nagy hiányzó volt, az idei második helyezett Kaiser Kristóf, aki közösségi oldalán azt írta, hogy a csütörtöki versenyen történt kisebb-nagyobb technikai problémák miatt nem tudott elindulni a Prospex-Deltával.

A látványos verseny idén is a balatonfüredi móló előtt zajlott, és a Kékszalag honlapjának tájékoztatása szerint a Vándor Róbert kormányozta RSM volt a leggyorsabb, mivel 1:06:81 perc alatt teljesítette a 800 méteres távot, fedélzetén a juniorkorú Vándor Jankával.

Az 56. Kékszalag Raiffeisen Nagydíjat és a tavalyi Audi Speed Challenge-et megnyerő MLS Raiffeisen Fifty-fifty most a második helyen végzett (1:27:18) a harmadikként is két percen belüli időt futó Nanushka Forestay (1:30:00) előtt.

 

vehir.hu

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.