Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Női kézilabda junior-vb: pont nélkül jutott a középdöntőbe a magyar válogatott

ma 11:15 // Forrás: MTI
A magyar női junior kézilabda-válogatott pont nélkül jutott középdöntőbe a kínai Csincsungban zajló korosztályos világbajnokságon, miután 27-25-re kikapott Lengyelországtól a csoportkör utolsó fordulójában, szombaton.

Eredmény, csoportkör, 3. (utolsó) forduló, G csoport:
Lengyelország-Magyarország 27-25 (11-8)

A nemzetközi szövetség honlapja szerint Kacsó Noémi nyolc, Fazekas Virág öt, Pálmai Liza négy góllal zárt.

Fotó: IHF/kolektiffFotó: IHF/kolektiff

Bohus Beáta szövetségi edző csapata - amelynek célja a negyeddöntőbe jutás - szerdán 46-10-re verte Tajvant, csütörtökön pedig 32-24-re nyert Tunézia ellen. A négyesek első két-két helyezettje jutott a középdöntőbe, onnan pedig ugyancsak az első két-két együttes kerül majd a negyeddöntőbe.

A középdöntő mérkőzéseit hétfőn és kedden, a negyeddöntőket csütörtökön, az elődöntőket pénteken, a helyosztókat jövő vasárnap rendezik.

vehir.hu

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.