//
Stefánia névnap

férfi kézilabda Európa-liga

Bátor játék, négygólos vereség a címvédő ellen
Kiválóan kezdett, ötven percig szorongatta ellenfelét, végül azonban négy góllal alulmaradt a címvédő portugál Benfica vendégeként a Fejér-B.Á.L. Veszprém a férfi kézilabda Európa-liga keddi csoportmeccsén.
A Skjerntől is kikapott a Balatonfüred
A Balatonfüredi KSE 31-28-ra kikapott kedden a dán Skjern HB csapatától a férfi kézilabda Európa-liga csoportkörének harmadik fordulójában, Veszprémben.
Súlyos balatonfüredi vereség Horvátországban
A Balatonfüred 37-23-ra kikapott a horvát RK Nexe otthonában a férfi kézilabda Európa-liga csoportkörének második fordulójában, kedden Nasicében.
Tisztes helytállás a svájci bajnok ellen
A Magyar Kupa-ezüstérmes Fejér-B.Á.L. Veszprém nyolc góllal kikapott a Kadetten Schaffhausen vendéglátójaként a férfi kézilabda Európa-liga keddi csoportmérkőzésén.
Bátor veszprémi kezdés után érvényesült a papírforma
Az első félidőben kiválóan tartotta magát, végül azonban tizenhat góllal kikapott a Bundesliga-élmezőnyhöz tartozó Göppingen vendégeként a Fejér-B.Á.L. Veszprém a férfi kézilabda Európa-liga csoportkörének keddi nyitó fordulójában.
Vereséggel kezdett a Balatonfüred
A Balatonfüred 30-25-re kikapott Veszprémben a spanyol Granollers csapatától a férfi kézilabda Európa-liga csoportkörének első fordulójának keddi mérkőzésén.
Éles József: Lukács Péter volt az első gondolatunk!
Az Európa-liga csoportkörébe jutó Fejér-B.Á.L. Veszprém tulajdonosa, Éles József portálunk kérdésére elárulta, a nemzetközi szereplésre – amely 100-150 milliós pluszköltséggel jár – a Telekom játékosát, Lukács Pétert is kölcsönvette vette volna klubja.
Az El-címvédő és a 2018-as BL-győztes is a Fejér-B.Á.L. Veszprém csoportjában
A Magyar Kupa-ezüstérmes Fejér-B.Á.L. Veszprém a címvédő portugál Benfica és a 2018-as Bajnokok Ligája-győztes francia Montpellier gárdájával is azonos csoportba került a férfi kézilabda Európa-liga csoportkörének csütörtöki sorsolásán.