//
Orsolya névnap

Kövér Fanni

Csapatbajnokság félmaratonnal fűszerezve
Tizenegyedik helyen végzett a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC) és a Hunyadi DSE párosa a 2020. évi atlétikai csapatbajnokságon.
Országos és egyéni csúcsok, tizenhárom dobogós helyezés
Az ifjúsági és junior korosztálynak rendezett atlétikai liga döntőn remekül szerepeltek a VEDAC atlétái, összesen tizenhárom dobogós helyezést szerezve.
Kövér Fanni két számban is az ország legjobbja
A Debrecenben rendezett hétvégi korosztályos bajnokságon bebizonyosodott, hogy Mozsdényi Dávid és Máhl Krisztián tanítványánál – diszkoszvetésben és gerelyhajításban – nincsen eredményesebb ifjúsági korú atléta Magyarországon.
Felkarolták Kövér Fannit
A tizenhat éves veszprémi atléta mögé masszív szponzor került: a Fitt Büfé & Kávézó.
Értékes eredmények egy fiatal csapattal
Három érmet, amelyek közül kettőt a 16 éves Kövér Fanni, egyet a rutinos Orbán Éva, szerzett a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC) a 125. alkalommal megrendezett felnőtt atlétikai országos bajnokságon.
Szinte még gyermek, mégis a VEDAC legjobbja
Kövér Fanni a fővárosban hétvégén rendezett 125. Atlétikai Magyar Bajnokságon gerelyhajításban ezüstérmet, míg diszkoszvetésben bronzérmet szerzett. Máhl Krisztián és Mozsdényi Dávid tizenhat éves tanítványa a felnőttek mezőnyében is a VEDAC legeredményesebb atlétájának számított.
Bartha-Kéri Bianka győzelmével zárult az ügyességi sportverseny
Az SVSE középtávfutója, Bartha-Kéri Bianka nyerte a péntek este rendezett seregszemlét, amelyen városunk nyolc kiváló hölgy sportolója csatázott.